Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyermeknek (4 éves) milyen...

Kisgyermeknek (4 éves) milyen matracot érdemes vásárolni? Szerintetek egy ikeás szivacsmatrac megfelelő?

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyémek 5 és 7 évesek, de még mindig a kókuszmatracon alszanak.
2014. nov. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mi először ikeás ágyat ikeás szivaccsal vettünk. elég hamar lecseréltük, vacak, vékony nagyon a szivacs, benne maradt az ágyrács, vacak úgy ahogy van.

15cm-es kókuszra cseréltük és az ágyat is nagyobbra, 60 széles az nagyon keskeny ovisnak :)

2014. nov. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ikeás Kura ágyat néztem ki, 90x200-as matrac kell bele.
2014. nov. 13. 14:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Gyerekeimnek Ikeàs matracuk van es teljesen jó. Ott is több fajta van, Ikeàban is vannak rosszabb és nagyon jó matracok!

2014. nov. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm válaszod. Max. 12 cm-es matrac jó ebbe az ágyba, és ilyen vastagságban csak szivacsmatracot láttam náluk.
2014. nov. 21. 10:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi egy butorüzletben vettünk teljesen normal, összegöngyölitve hazahozhato matracot, amikor kb 3 eves Volt, es akkor kapott elször "nagy" agyat (90X200). Nem is tudom mar az anyagat, de nem kokusz, annal puhabb, inkabb szivacsmatrac. Sztem tökeletesen megfelel, hiszen a testsulya nem hasonlithato egy felnötthöz, nem nyomja annyira be igy nem kell meg nezni sztem a gerinc miatt, h milyen matrac.
2014. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 éves fiamnak kókuszmatracot vettünk. (Nem volt túl drága, így inkább ezt választottuk....)
2014. nov. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!