Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kreatívkodni szeretnénk a...

Kreatívkodni szeretnénk a gyermekeimmel. Van most valahol nem horribilis áron karácsonyi mintás formalyukasztó?

Figyelt kérdés
Amiket én találtam, az vagy nagyon picike vagy horribilis áron van. + ugye a postaköltség.
2014. nov. 14. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hobby boltokban van.
2014. nov. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát az marha kreatív ha valami előre gyártott sablonnal dolgozol...gondold át
2014. nov. 15. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Lidl-be pont tegnap láttam mindenfélét, karácsonyi formalyukasztot, kreatív karácsonyfa dísz készítő szettet, mintás ragasztó szalagokat, meg sok más hasonlót.
2014. nov. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lidl-ben voltunk. Ami volt lyukasztó, az nem kimondott karácsonyi volt. 4 db-os kiszerelésből 2 vagy 3 más fajta, általában volt. Azért nem adok 2000 Ft-ot, hogy 1 vagy 2 legyen belőle karácsonyi.

Hobbiboltban is voltam, nagyon drága. A készlet 6000-től indult, darabra 1500-tól.

Neten nézegetem, hátha .....

2014. nov. 15. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!