Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyereked nyomott mintás...

Gyereked nyomott mintás ruháit maximum mekkora fordulaton centrifugázod, hogy ne töredezzen meg a kép?

Figyelt kérdés
Különösen a nagyobb mintájúakat.
2012. aug. 20. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azokat is a többivel együtt 1200-as fordulaton centrizem. Eddig még nem lett semmi bajuk. Én valahogy úgy képzelem (ami egyáltalán nem biztos, hogy úgy is van), hogy ha a víz nem nagyon meleg, akkor a minta nem puhul meg, ergo nem töredezik. Én pedig az ilyeneket soha nem mosom 40 fok fölött, amire pedig 30 van írva, azt 30 fokon.
2012. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok múlik azon, milyen technikával nyomták. Jártam már úgy, hogy az akciós Walt Disneys trikóról lepergett a minta, pedig kifordítva 400-s fordulaton mostam. A többivel nem volt bajom. Fordítsd ki mindenképpen az védi a mintát.
2012. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legtöbbször 30-40 fokon mosok, és soha nem a színén. Csak akkor fordítom vissza a színére, ha a ruha képes oldalát a visszáján kivasaltam.

Általában birják a mosást, vasalást.

Persze van egy -két darab ami gagyi, ami csak pár mosást bír...

2012. aug. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40 fokon 1200 fordulaton centrizem .
2012. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!