Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák. Váltott...

Kisgyerekes anyukák. Váltott már valaki gyerekorvost? Mi a menete? Miért váltottatok?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok...
2014. nov. 16. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Én csak elmentem az új választott orvoshoz és elmondtam, hogy ezentúl hozzá szeretnék járni.

A dokik egymás közt gépen lerendezik a hivatalos dolgokat, neked nem kell a régi dokiddal beszélned.

Én azért váltottam, mert az előző szakmailag 0 volt, a kislányom egészségét is veszélyeztette és mások sincsenek jó véleménnyel róla.

2014. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első oltás után váltottam dokit. Rossz volt nézni, ahogyan beadta. És mindenki szidja ezt a dokit a városban.

Elmentem az újhoz, elmondtam, hogy hozzá szeretnénk járni ezután. Elkérte a fiam TAJ kártyáját, zárójelentését, s ennyi. Azóta is ott vagyunk. (lassan 2 éves a fiam)

2014. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pár hónapos volt a fiam amikor nagyon csúnyán köhögött és folyt az orra. Levittem a dokihoz egyrészt hogy nézze meg a fiam, másrészt meg másnapra volt időpontunk oltásra és hogy lemondjam. Még kint a váróba megkérdezte hogy mi van, elmondtam. Megkérdezte hogy volt-e lázas, mondtam hogy nem, de nem meglepő se ő, se mi (szülei) nem vagyunk lázasodó típusok. Erre minden vizsgálat nélkül közölte hogy akkor nem tud vele mit kezdeni, az oltást meg rám bízza ha hozom-hozom, ha nem azt se bánja.

Na haza jöttem, megkerestem a szomszéd városba rendelő doki számát, felhívtam mondta hogy épp rendel vár minket szeretettel, a többit meg ő intézi.


Az eredeti doki azóta se köszön, még ha én köszönök is neki, de hát pont le....

2014. nov. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 16. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Én még csak gondolkodom dokiváltáson mert minden kis nyikkra,hőemelkedésre,lázra írja az antibiotikumot!

Hát pont nem ettől fog megerősödni a gyerek immunrendszere!

Csak sajnos nem nagyon van jó alternatíva!!

2014. nov. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bementem az új dokihoz, kérdeztem elvállal-e, igent mondtott, a többit már ő intézte.

Én azért váltottam, mert egy idős orvos volt, nem nagyon haladt a korral, már ez zavart. Az utolsó csepp a pohárban az volt, amikor mentünk valamilyen oltásra beadta, majd még kértem, hogy nézzen meg valamit. Megnézte, majd nyúlt a tűért újra, kérdeztem, hogy ez most mi. Erre nézte, hogy üres, majd közölte, hogy ja, már beadtam. Az asszisztens is csak pislogott, meg én is. Többet nem vittem, hozzá a gyereket.

2014. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!