Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyéves kisfiam hangosan...

Egyéves kisfiam hangosan nevet a semmire. Mit lát?

Figyelt kérdés
Napok óta észrevettem, hogy ilyen tájban (fürdés, vacsora előtt még szundít egyet félhomályban a kiságyban) gurgulázva kacag. Kifigyeltem, áll és nézi a tök üres falat, ugrál és nevet rajta. :D Annyira vicces, de nem tudom elképzelni, mi olyan érdekes a falon. :D :D
2014. nov. 16. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem az árnyékának örül? Mert ha ugrál, akkor azt láthatja. De ha te odaállsz mögé, lehet, hogy pont eltakarod a fény útját, így nem látod, ezért gondolod, hogy a semmin nevet.
2014. nov. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, nincs árnyék a falon. :) Az ágyával szemközti falat nézi, az üres, még kép sincs rajta.
2014. nov. 16. 19:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagy a gyerekek képzelőereje :)
2014. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annyira vicces. :D Pont úgy csinál, mint amikor kukucs játékozunk, vár, néz aztán kacag, megint vár, megint felkacag. :D
2014. nov. 16. 19:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én egy èvesem is ezt csinálja. Bár ő játék közben is, van mikor rám néz és nevet. Szóval ő majdnem mindenen.

Én kicsit aggódom hogy nincs e valami baja.

2014. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pontosan én sem tudom min nevethet, de ilyenkor jövök rá, hogy lenne mit tanulnunk a babáktól. Az a felszabadult boldogság...jaj, de jó is még nekik. :)
2014. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet valami eszébe jut, vagy várja hogy ott előbukkanjon valami és már izgatott mikor fog történni valami :)
2014. nov. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En hiszek abban hogy a gyerekek latjak a szellemeket. A kisfiam is csinalt ilyeneket egesz pici kora ota nezett olyan iranyba ahol senki nem volt es ugy nezett vagy nevetett mintha valaki lett volna ott. Apukam a szuletese elott meghalt. Amikor a fiam mar nagyobb volt pakolgattam a regi fenykepeket es meglatott egy regi kepet apukamrol. A kezebe vette es mondta " Papa, Gabi papa" . Addig soha senki nem beszelt neki rola es semmilyen kepen nem latta addig. Akkor gondoltam csak vissza arra hogy mit csinalt amikor kicsi volt. Nem tudtam massal magyarazni
2014. nov. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekik még nyitva van a 3.-ik szemük!
2014. nov. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!