Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyiket adjátok a gyereknek...

Melyiket adjátok a gyereknek ezek közül hurutos köhögésre?

Figyelt kérdés

Elixirium thymi Compositum,

Acc szirup,

Erigon szirup,

Mucopront szirup,

vagy Ricola granulátomos tea?

Melyik ezek közül az ami 2-3 nap alatt felszakíja rendesen neki a váladékot.

Meg sajnos a mellékhatásoktól is félek.Egyszer már kapott Erogin szirupot és kihányta.A többit még nem szedte.

Sajnos a teát próbáltam neki tegnap adni de 2-3 kortynál tőbbet nem iszik meg azt mondta nagyon rossz.


2014. nov. 26. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Én Ambroxolt adok nekik, nálunk bevált.

Ezek közül a Mucoprontot használtuk, az sem volt rossz.

2014. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős gyereknek?
2014. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kakukukkfűtea, pirított cukor. Semmi bsjom a gyógyszerekkel, de gyerekkoromban nekem ez segített ;)
2014. nov. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi használtuk az elixirium thimi comp.-ot,az bevált, meg még az Ambroxolt,az is jó.
2014. nov. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

5.5 éves gyerek.

Elfelejtettem írni,hogy ambroxol is van itthon.Most bontottam ki azt fogom neki adni akkor köszönöm.

Remélem hatásos lesz.A dobozára az van írva hogy 3X 2,5 ml.

Még ezt sem használtuk.Legutóbb írhatta fel a doki és kiváltottam de nem használtuk, mert meggyógyult a gyerek 2-3 nap alatt.Most viszont jó,hogy van ez az ambroxol.

2014. nov. 26. 10:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Kakukkfűszirupot vettem neki a patikában. 500 ft volt, az íze olyan, mint gyerekkoromban. Azt mondta a dokinénink, ez nagyon jó, mert a köptetőket csak 4-5 napig lehet használni, mert szárító hatása van. De a kakukkfű nem szárít, így azt akár többet is lehet. Határozottan jobban van a fiam, bár, lehet, h a pocakját az fogta meg. Nem vészes, nincsenek hasfájások, görcsök, nem nem a szokásos a produktum állaga és mennyisége.
2014. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En tavaly házilag készítettem kakukkfű szirupot, egy csokor friss kakukkfűbol annyi szirup lesz, hogy egész télen fogyasztottuk minden nap. A neten fenn van a recept, nagyon egyszerű elkészíteni. Es tenyleg olyan íze van mint gyerekkoromban a kanalas orvosságnak.
2014. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!