Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valakinek ilyen Smoby...

Van valakinek ilyen Smoby játékkonyhája? Vélemény? Esetleg valami negatívum róla?

Figyelt kérdés
[link] Mackojatek.hu/smoby-24239-kuchynka-studio-tefal/

2014. nov. 26. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem jó a link
2014. nov. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekünk van hasonló kiskonyhánk, nem pont ugyanez, de hasonló.

Itt a képe:


[link]


Ráadásul nekem kisfiam van (ezért kék-szürke-piros színösszeállítású)


A kisfiam már 4,5 éves, a 2. szülinapjára kapta, de a mai napig szeret főzőcskézni.

Elemes a játék, a főzőlapra ha a teflont teszi, akkor olyan hangot ad, mintha pattogna az olaj, ha a lábast, akkor rotyog a leves, ha a teáskannát, akkor fütyül a víz.

A gombokat lehet tekergetni, az egyik időzítős, kattog, majd csenget, a másik "recsegős".

A sütő nyitható, van benne két rács, a főzőlapok pirosan világítanak, mint az igazi, amikor főzőcskézik rajta.


Nem a legkisebb méretet érdemes venni (a kisfiam most kb. 110 cm, a miénk kb. ilyen magas)- mert ami egy 2 évesnek még méretben jó, ahhoz a 4 évesnek már esetleg le kell guggolni, térdelni- ennél akkor is, most is tud állni.


Ami még jó: a mosogatórész oldalt: olyan a csap, mint a kézmosószappan adagolója (pumpás) és a medencébe lehet vizet tenni és alul egy csövön keresztül kb. körbe-körbe jár a víz :)

2014. nov. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Húúú, köszönöm a részletes választ. :) Nekem is kisfiam van, 2 és fél éves, imád főzőcskézni, ezért gondoltam egy kis konyhára Neki karácsonyra. Próbálok valami semleges színűt választani, ezért gondoltam a szürke-sárga, vagy amilyen Nektek is van, szürke-piros kombinációra.

Nagyon tetszik ez a fajta is.

2014. nov. 27. 08:55
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]


Próbáltam újabb linket csatolni, az első valóban hibás volt! Elnézést!

2014. nov. 27. 08:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kislányomnak ilyen van: [link]

Tavaly kapta Karácsonyra, 5 éves most. Nagyon szereti, nálunk a konyha sarkában van, így sokat főzünk együtt. :)

2014. nov. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hú, ez nagyon szuper "kis" konyha!! :) Bár én valamennyivel olcsóbb kategóriában gondolkozok! Köszönöm a választ!!
2014. nov. 28. 08:22
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!

Tudnál esetleg egy olyan magyar oldalt küldeni, ahol ez a típus kapható?

Köszönöm!!

2014. nov. 28. 08:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van. Szuper! Hangja is van és a sütőjébe is befér egy kicsi tepsi :) Zanussi elektromos konyha néven is árulták. [link]
2014. nov. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mára egyik link sem működik. Pedig hasznos lett volna nekem is, játék konyha véleményekre lettem volna kíváncsi.
2017. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!