Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Smoby vagy Bertoni tricikli?...

Smoby vagy Bertoni tricikli? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Smoby-ból a Be move city-t néztem, Bertoni-ból pedig a scooter-t. [link]


[link]


2013. febr. 10. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Lényeg, gumi kereke legyen!!!
2013. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen? Olyan hangos a műanyag? Eddig 1 gumikerekűt láttam, de az 30ezer... Tudsz olcsóbbat?
2013. febr. 10. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:

A műanyag igen, olyan hangos mint a traktor!

Azt mégegyszer nem vennék, meg hamar kopott a kereke, minden kavics bele tapadt.

Na meg csak szülőu

2013. febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak szülő kormányost vennék, mert a gyerek míg nem tud kormányozni, addig Arra menjen amerre én akarom, mert gyerek rángatja a kormányt hogy ő kormányoz!

A tolókar magassága is fontos, mert be àll a derekad ha magasabb vagy mint 160, hogy végig hajolnod kell míg tolod.

A tábtartó is jó, mert 1,5 évesen nem ért el a pedálig a gyerek lába.


Inkább használtan vegyél egy jobb fajtát!

2013. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk smoby volt/van 3in 1 10 hónapos kortól bele tudott ülni a baba mert van neki ilyen kerete körbe, beköthető övvel.

Szülőkarral kormányozható nem megy mindenfelé mint az egyszerűbb modellek, hanem kanyarodni is tudok a kormánnyal.

Kiiktatható a pedálforgás.

Állítható a tolókar magassága, a kereke pedig műanyag de középen van egy gumi sáv.

Nekem egyáltalán nem tűnt hangosnak és nem is kopott el.

Újonnan ezek olyan 15-16 körül kezdődnek,használtan sokkal olcsóbb.

2013. febr. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!