Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány foktól adtok 3-4 éves...

Hány foktól adtok 3-4 éves gyerekre vastag polárral bélelt nadrágot?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 16:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Nadrág alatt harisnya is van.
2014. nov. 26. 16:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Már ilyen időben simán :)
2014. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egész héten ilyen nadrágot adtam már rá. Sőt tegnap az esőben a bélelt kantáros esőnadrágot adtam rá. 4 éves a fiam.

Ha fagypont körül lesz a hőmérséklet,akkor overálban fog menni.

2014. nov. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A héten olyat adtam rá harisnya nélkül.
2014. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az utolsóhoz!

A héten én is már bélelt nadrágot adtam gyerekeimre(4,5 és 2 évesek)de harisnya nélkül még!

2014. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Harisnya nélkül?

Ma nálunk 0 fok van. Majd szét fagytam harisnyában és vastagabb nadrágban+télikabátban.

Nagyon megbántam, hogy nem overálban vittem a gyermekeimet reggel.

2014. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyerkőctől is függ. Én fiam középsős. Harisnyát nem hajlandó felvenni sajnos :( Vastag polárral bélelt nacit vittem be az oviba kintre játszani egész héten. Viszont ma meg tegnap nem azt vette fel, hanem amibe reggel vittem, ami vastag, belül bolyhos tréningnadrág /autóval járunk/. Mérges is voltam miatta és kértem, hogy legalább a benti nadrágot hagyja alatta, de nem tette, mert azt mondta, úgy melege van :( Én fázós vagyok, rosszul is lettem ettől. De nem vagyok ott, nem tudok mit tenni. Vastag overált még senki nem hord nálunk, nem láttam senkit abban az oviban.
2014. nov. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!