Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtok bélelt/téli...

Mikortól adtok bélelt/téli cipőt/bakancsot a gyerekre?

Figyelt kérdés

Tavaly még babakocsis volt, így nem voltak ilyen kérdéseim.

Most 1,5 éves, és nem igazán tudom eldönteni, hogy mikor vegyem meg a bélelt cipőjét. Van van egy sport cipője, de nem szeretném, hogy felfázzon, ahogy azt se, hogy esetleg kinője a télit mire használni kéne. Viszont nap közben még azért annyira hideg nincs, hogy bélelt cipőt adjak rá. Én legalábbis még nem veszek fel bélelt cipőt, de én jobban bírom a hideget...


2011. okt. 18. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ezen én is ma kezdtem el gondolkodni, hogy lassan kéne. :o)

De még nincs. Én inkább azon filóztam, ha most bejön az eső, amit ígérnek, akkor mi lesz, mert a gumicsizma még a cipőnél is vékonyabb. :o(

2011. okt. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mióta bejött a hajnali fagy és nap közbeni hűvösebb idő, már bélelt cipőt adok a lányomra, 2 éves lesz hamarosan. A sportcipőjét meg csak akkor adom rá, ha kellemes meleg van, +10 nél több.
2011. okt. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már ráadtam, vékony zoknival, mivel az én lábam is fázott.
2011. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma reggel 7-kor bélelt cipőben toltam át a városon a 19 hósomat. Alvás után viszont az átmeneti bőrcipőjében megyünk le játszózni.
2011. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Első! Pont a gumicsizmából kiindulva kérdeztem... Azt is megvettük neki már több mint egy hónapja, és még nem is volt a lábán. Bevallom őszintén, remélem esni fog tényleg egy kis eső, hogy legalább egyszer felvehesse a gumicsizmáját... :) Pedig utálom az esőt!


A másik meg az, hogy ő még nem bölcsis, tehát a reggeli még nagyon hidegben nem megyük még ki. Délelőtt meg délután mikor sétálunk, akkor meg már azért megvan a 10-15 fok.


Úgyhogy szerintem várunk még egy kicsit a vastag cipő vásárlással.

2011. okt. 18. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!