Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két év körüliteknek milyen...

Két év körüliteknek milyen ágyneműt használtok?

Figyelt kérdés

Van már párnája is?

A paplan olyan, mint a felnőtteké, téli, vagy még plédet használtok?


2014. nov. 28. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen szettje van.


[link]

2014. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk rendes felnőtt méretű takarót használnak a gyerekek, bár a kisebb (most lesz 3 éves) kb. 2 perc után kimászik alóla, akárhogyan, akármivel takarom be, így neki most varrattam egy hálózsákot :)

A párnájukat én varrtam, méretre akkora, mint a rendes felnőtt nagypárna, de vatelin van benne, egy vékony réteg, tehát teljesen lapos, mégis az érzet megvan, h nekik is van párnájuk. Vastagabbon nem tudnak aludni :)

Kicsi párnát is varrtam, ugyanígy vékonyat :)


Sosem használtunk gyerekméretű ágyneműgarnitúrát, egyikük 2, másikuk 2,5 évesen kapott a kiságy helyett rendes felnőtt méretű ágyat, azóta használják az ágyneműket is.

2014. nov. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amint nagyobb ágyba került a fiam akkor kapott garnitúrát. Hasonló méretű van nekünk is, mint amit 1. linkelt, csak Feretti. 40*60-as a párna, nagyon vékony, épp csak jelképes párna. Takarója könnyű, de jó meleg. A kicsi 2 éves, még a kiságyban alszik, nincs párnája, hálózsákot használunk és plédet. Hálózsák nélkül reménytelen, állandóan takargatni kell, mert szól, hogy fázik.
2014. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
éjjel hálózsák, nappal pléd, párnát még nem
2014. nov. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!