Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valami kreatív/költségkímé...

Van valami kreatív/költségkímélő ötletetek 6 éves kislány szobájának a felújítására?

Figyelt kérdés
Tudom nem tartozik szorosan ehhez a témához, de gondolom itt több anyuka fordul meg. Szóval adott egy nagyon kicsi szoba 2x5-ös, az ajtóval szembe falon kis ablakkal. Az ablak kb 150cm-en van. A lényeg, hogy festeni szeretnénk valahogyan + padlószőnyeg + lámpa + talán emeletes ágy. AZ emeletes ágyat az ablak alá gondoltuk, bár az ablakba belelóg..., de máshova nincs ötletem tenni és amúgy se nagyon használjuk azt az ablakot...szóval elég nehéz ügy. A hercegnőket, Asterixet, Transformerst szereti. Van valami ötletetek? Esetleg, hogy honnan tudnék olcsó padlószőnyeget venni? (Szeged)
2014. nov. 28. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:

inkább ablak mellé tenni függőlegesen az ágyat(nem tartom egészségesnek közvetlen az ablak alá légmozgás miatt)

falra lehet festeni is kézzel


meg akik építkeztek, felújítottak olyanoktól lehetne kérni nem e maradt ki padlószőnyeg

2014. nov. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nemtudom hogy az ablak milyen magasságban van de lehetne esetleg fölé is az ágy és alatta meg kis kuckó játékoknak

Ilyt mint ez csak az ablak alatta nem mellette

[link]


Bár igaza van az előttem szólónak nem nagyon fektetnék egy gyereket az ablak közelébe!

Gondolom ha hosszába teszed az ágyat akkor meg marad 1m hely...ami valljuk be nem sok egy gyermek számára!


Esetleg az ablakot nem lehet áttetetni???Mint a képen amit linkeltem!


Szőnyeg:

[link]

2014. nov. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!