Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ötleteket szeretnék szülinapi...

Ötleteket szeretnék szülinapi ajándékra 6 éves lánynak. Van aki tud kreatív dolgokat ajánlani?

Figyelt kérdés

Kislányomat meghívták szülinapra és ajándéknak saját kezűleg készített "játékot", ajándékot kértek. Szeretnék valami ötleteset, amiben a lányom is tud segíteni. (a karkötőkön túl vagyunk már, és még egy kis hátrány, hogy az anyuka már rengeteg ilyen dolgot készített neki)

Ha tud valaki valami jó ötletet leírná? Hátha itt találom meg az igazit.


2014. nov. 25. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Kreatív boltban vennék kis vászon szatyrot,és azt díszítenénk ki,festenénk rá.Mindenféle csillámos gyönyörrel.:)
2014. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, ez egész jó.

Kicsit túlbonyolítottam a fejemben a dolgokat, mert utoljára kész kis memóriajátékot láttam náluk. Nem akarok túllicitálni őket, de nem is akarom, hogy a lányom elkedvetlenedjen, mert nem sikerül örömet szereznie. Kicsit félek, mert 2 fejlesztőpedagógus óvónő + egy kézműves anyuka gyereke lesz ott, én meg itt vagyok 0 kreativitással :(

Szóval várom még az ötleteket :)

2014. nov. 25. 12:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok,én is ilyen vagyok egyébként,0 a kézügyességem.Sokszor van a lányom ovijában kézműves foglalkozás,tök ciki,hogy a lányom jobban tudja mint én.Itt egy csomó ötlet képekben.


[link]


[link]

2014. nov. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Nagyon jók!

Ha ennyiből nem találok valamit, amit még meg is tudunk csinálni, akkor tényleg béna vagyok :)

2014. nov. 25. 12:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt is körülnézhetsz:

[link]

2014. nov. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A vasalható gyöngyök is jó ötlet.

Pl. az ikeában lehet kapni nagy dobozzal, de a HAMA márkának is van.

Sok kis színes henger alakú gyöngy, van hozzá egy hőre nem könnyen lágyuló alaplap (pl. az iekában 220 Ft körül van a a 3 darabos: kör, szivecske, négyzet és 2 sütőpapír).

A gyöngyöket fel kell szurkálni a tüskés alaplapra, majd rátenni a sütőpapírt és vasalóval kicsit megolvasztani és kész.

Ha kisebbet csináltok, akkor lehet pl. kulcstartó a monogramjával, ha nagyobbakat, akkor még vasalás előtt lehet beletenni akasztót stb.

2014. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Apának egyik szülinapjára pl festettünk egy szelencét. Fából van, aranyfestékkel lefestette a gyermek és egy filcből kivágott falevelet ragasztott rá. Mondjuk a székről elég sokáig tartott eltávolítani az aranyszínű festéket, de a doboz szép...

Óvó néniknek tavaly textilfilccel színezett pamutszatyrot csináltunk (le kell vasalni a filcet, és akkor mosható), erre filcből kivágott színben passzoló pillangók is kerültek.

Lehet simán vasalható gyöngyből kirakni valamit, de az ebből készült figura is átlényegülhet medállá vagy díszíthet egy szép dobozt, amibe mondjuk üveggolyókat vagy üvegkavicsot vagy cukorkát tesztek. Vagy házilag késíthető pillecukrot.

Készíthettek pl virágot vagy más egyebet krepp-papírból.

Varrhattok filből pici állatkát, aminek egyszerű a vonalvezetése, mondjuk pelenkaöltéssel és vattával vagy flízzel kitömhetitek.

Készíthettek egy szép Hello Kittyt vagy akármit üvegmatrica-festékből, odaadhatjátok fóliával együtt (genotherm).


Szerintem én bemennék egy kreatív hobbi boltba és valszleg ott is hagynék egy kalap pénzt :)

2014. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!