Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jancsi és Juliska társasjáték...

Jancsi és Juliska társasjáték milyen? Ismeritek? Szereti a gyermeketek? 5 évesnek jó ötlet?

Figyelt kérdés
2014. dec. 8. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem még annyira új, hogy nem nagyon vannak tapasztalatok. egy biztos, marha drága.

De a Müllerben szokott lenni olyan, hogy egy bizonyos szombati napon mindenre 15% kedvezmény van. Ha idén lesz még, akkor lehet, hogy megveszem a lányomnak. A Mülleres kuponokat is gyűjtöm már egy ideje.

2014. dec. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm szerint szuper,nem újkeletű játék,csak egy ideig nem volt kapható.Ő pl nem adta el nekem,annyira jó családi játék.Már többször szemezgettem vele,de még nincs meg..5,5 éves a lányom
2014. dec. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó családi játék, bár csak hallomásból tudom, én most akarom megrendelni, már csak egy webáruházban találtam.
2014. dec. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


sikerült valakinek esetleg ilyen társast venni/rendelni valahol?

Én is nagyon keresem, de kevés sikerrel.

Kedves utolsó! Esetleg elárulnád, hogy te hol tudtad beszerezni?

Nagyon köszönöm.

2014. dec. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nagyon szépen köszönöm :)
2014. dec. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát, én ma már egyetlen webshopban sem találtam és a játékboltokban is hiánycikk...:(
2014. dec. 11. 22:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem találom egy hete sehol,pedig meg szerettem volna venni a lányomnak Karácsonyra,de akkor majd a szülinapjára...
2014. dec. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én megvettem az Intersparban -20%-os kuponnal. Jó nagyot csalódtam benne, de a lányomnak tetszik. Ha leveszel egy "cukorkát" rá kell nyomni egy szív alakú középen pöcköt tartalmazó műanyagra. Elvileg időnként ugrik ki a boszi, gyakorlatilag időnként nem ugrik ki. Mondjuk 20-ból egyszer....
2014. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!