Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha kisfiamnak nehezen megy a...

Ha kisfiamnak nehezen megy a kakilás és ki szeretnénk vizsgáltatni hogy nem e szervi baja van akkor azt ugye nem béltükrözéssel vizsgálják ki? 2,5 éves kisfiúról lenne szó

Figyelt kérdés
Igazából szerintem lelki okok miatt tartja vissza a kakit de szeretnénk biztosra tudni hogy nem e szervi baj áll a háttérben.amúgy mosolygós jó kedélyű gyerek.
2014. dec. 10. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:

2,5 éveseknél ez nagyon gyakori. hidd el, nem fog elküldeni fájdalmas kivizsgálásra, mert tényleg minden 2. gyereknél ebben a korban van ilyen gond (szobatisztaság kialakulásánál).


nálunk is volt, heti 1x-2x kakilt a fiam. 1-1,5 évig volt gond de hónapról hónapra jobb lett. nem küldött sehova az orvos szerencsére, elmondta, hogy ez ilyen...

2014. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm kisfiát ultrahangozták.
2014. dec. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 éves,és már kb 1 éve ezzel kűzdünk. De engem jobban megvisel mint a gyereket. Minket sem kűldtek sehova, pedig már sokszor említettem a hátiorvosnak.
2014. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"háziorvosnak" :)
2014. dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van erre a vizsgálatra gyermek gasztroenterelógus aki pontosan erre van felkészülve és nem fájdalmas körülmények között végzi el a vizsgálatot mint nálunk. Egy ilyen fejlődésben lévő gyermeknél a műszerek is másak.
2015. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!