Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lyukas szívvel születtem,30...

Lyukas szívvel születtem,30 éves vagyok szülés előtt állok. A lyuk beforrt de szívzörejt még észrevesznek az orvosok. Szerintetek lehet természetes úton szülni? Ki kell előtte vizsgáltatni hogy lehet-e természetes úton szülni?

Figyelt kérdés
Én már említettem de nem nagyon foglalkoztak a kérdésemmel a nőgyógyászok.
2014. ápr. 27. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem császárod lesz.
2014. ápr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy kardiológussal kell konzultálnod, hiszen az ő szakterülete. Ha ő rábólint, akkor ideális körülmények között meg lehet próbálni a természetes szülést.
2014. ápr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kardiológusom egyenesen tiltotta a természetes szülést. A gyerekednek anyára van szüksége. Egészségesre. Ki lehet birni a császárt. Nem értem, ha az orvosok sem javasolják, miért ragaszkodsz ehhez? A gyereke érdekeit nézd, ne a sajátodat.
2014. ápr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Unokanővéremnek szívműtéte volt 1,5 évesen, ennek ellenére 2 gyereket szült. Szerintem erre a kérdésre itt hiába is keresel választ. HA a helyedben lennék nem a nőgyógyászt kérdezném,elmennék a kardiológiára és ott kérném ki a véleményüket.
2014. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam lyukas szívvel ami beforrt, én felkerestem egy kardiológust szülés előtt, aki engedélyezte a természetes szülést. 2 gyereket szültem természetes úton
2014. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is szívbeteg vagyok. A kardiológiáról vittem szakvéleményt, hogy szülhetek természetes úton. Semmi gond nem volt. Látogass meg egy kardiológust, nehofy gond legyen!
2014. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi a tanácsokat, ellenőriztetem magam egy kardiológussal a biztonság kedvéért, nekem mind1 hogy császár vagy természetes csak egészségesek maradjunk.
2014. ápr. 29. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!