Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet büdös a kisfiam...

Mitől lehet büdös a kisfiam szája fogmosás után?

Figyelt kérdés

5,5 éves, eddig gyerekfogkrémet használtunk, minden rendben volt, fogmosás után rám szokott lehelni :) Most hetek óta furcsa szagú utána (napközben nem szagolgatom, de soha nem büdös úgy, hogy ha közelről beszél vagy puszit ad, akkor csak érezném). Váltottam fogrémet, hátha.

Oriflames volt, most Signal 2-7 évig, egyik sem jó. Viszont ha az én enyhén mentolos fogkrémemmel mos fogat, az teljesen jó - de azt persze csak próbaképp csináltuk pár napig, mert úgy gondolom, még nem neki való.

A fogkrémnek magának normális illata van. És nem attól függ, hogy én mosom-e neki vagy ő magának, mert ha én mosom, akkor is fura szaga marad.


2014. dec. 12. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a fogkrem miatt van, inkabb valamilyen emesztesi problemara utal, vagy nem iszik eleg vizet.
2014. dec. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

fogkrémnek nem lehet hozzá köze, hisz annak hamar elmegy az illata. lentebb kell keresni az okát. illetve a fog akkor lehet kellemetlen szagú ha szuvas.

nézd meg, hogy a nyelve nem lepedékes-e, nem fehér-e, esetleges kiszáradás tünete, de gondolom ezek kizártak.

nézd meg a manduláját, torkát, pl. egy tüszösmandula gyulladásnál kifejezetten büdi a gyerek szája, mert az a gennyes vacak rettentő szagú :D

és egyébként lehet ez az első tünete, bár ahogy írod, ez nem csak 1-2 napja van.

így az első válaszoló válaszát tartom valószínűleg, lehet van egy enyhe refluxa és az okozza

2014. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet emésztési probléma, de lehet egy felsőlégúti fertőzés is. Ha nagyon zavar nézesd meg a doktorral.
2014. dec. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is inkább valamilyen fertőzésre, torokgyulladásra gondolnék, nálunk is akkor szokott ilyen lenni.
2014. dec. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!