Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel, ha képtelen normálisan fogat mosni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen hihetetlennek tartom, vásároltam neki egy elektromos fogkefét is, kapott fogselymet, mossa a fogait, de rendszeresen tele van sárga lerakódásokkal, iszonyatosan undorító, amúgy szép lány, de már mondtam neki azt is, hogy lehet, hogy a kapcsolat rovására fog menni a dolog. Csak morog. Mi a fenét csináljak vele?...


Nem annyira undorítóak, de azért látszik a sárga lerakódás, ő meg nyafog, hogy véresre mossa a fogát, de nem jön le. Nem, nem fogkő.


Ez lehet ok szakításra?



2013. szept. 22. 00:48
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Igazából azért nem zavart eddig, mert időt adtam neki igazából + én is azt hittem, hogy fogkő, de mióta a profi fogorvos óta, aki kristályfehérre polírozta az összeset megint ugyanolyan sárga, hát majdnem kidobtam, pedig nem viccből vagyunk együtt...
2013. szept. 22. 00:49
 2/34 anonim ***** válasza:
10%
Ha téged ennyire zavar, akkor lehet. A barátnőd meg szerintem simán csak baromi lusta és 10 másodpercig tart nála a fogmosás.
2013. szept. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Természetes fogfehérítést milyen gyakran alkalmazod nála?
2013. szept. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Iszonyatosan sok közös élményünk volt, meg minden, nyáron többet ittunk, talán amiatt volt kevésbé gáz, vagy talán az uv fény fertőtlenítette valamilyen szinten, esetleg a meleg miatt erősebb volt az immunrendszere. De az ami most van, az eszméletlen, és nem akarom emiatt kidobni, sajnálom a lányt..... ráadásul sokat költött rám a saját pénzéből is pl, ezért részben úgy érzem tartozom is neki. Minimum türelemmel, ha mással nem.
2013. szept. 22. 00:51
 5/34 A kérdező kommentje:

Természetes fogfehérítést? Egyébként nem tudom, nem hiszem, hogy lusta, ígyis elektromos fogkefénk van, ami elég erősen mos, talán csak a fogszerkezete rossz, vagy nem nyomja eléggé oda, de akkor is csinálnia kéne valamit.


Én az 1 milliméterrel kimozdult fogam miatt akartam már fogszabályozót építeni házilag, nem igaz, hogy a saját barátnőmet nem zavarja, hogy ocsmány sárgák a fogai közötti részek....

2013. szept. 22. 00:53
 6/34 A kérdező kommentje:

pont ilyenek:

[link]


Kívül szép, sőt, van ahol vakítóan fehér, de belül meg ilyen ronda sárga a fogak között és az életkedvem is elmegy amikor ránézek...

2013. szept. 22. 00:54
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Biztos én vagyok az igénytelen, de ami ezen a képen van, azt normálisnak gondolom.
2013. szept. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a hófehér fogak, amilyenek a hollywoodi sztároknak vannak, azok nem a napi 2-3 fogmosástól hófehérek.
2013. szept. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
40%

Lehet, hogy pont az elektromosfogkefe a baj. mert az ugye forig magatol, meg minden, de lehet, hogy emiatt nem nyomja ra, vagy ugy van vele, hogy ugyis hioersuper, eleg csak odatartani.

probaljatok ki hagyomanyossal, es ha kell, akkor nezess vele oktatovideot a neten a helyes fogmosas technikajarol. nagyon sokan nem jol csinaljak, aztan meg csodalkoznak, hogy nem tiszta.

2013. szept. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát sokat adnék azért ha ilyen fogaim lehetnének mint ezen a képen...

Ha ilyen kis semmiség zavar téged sztem szakítsatok, már csak a lány érdekében is...

2013. szept. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!