Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nurophen szirupot használjátok...

Nurophen szirupot használjátok "gyógyításra" is? Én mindig csak lázcsillapításra használtam, de most nem a saját, hanem egy másik doki nézte meg a fiamat, aki kicsit köhögött, se láz, se hőemelkedés nem volt.

Figyelt kérdés
A doki azt mondta,3 estén át adjam a szirupot.Mellette fenistil cseppet is kapott, meg is gyógyult hamar a fiam.
2014. dec. 12. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi használjuk. Nekünk is a gyerekorvos mondta, hogy adhatjuk olyankor is, amikor csak köhög, de nincs láza, mert csökkenti a gyulladást meg a duzzanatot.
2014. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A babám fogzott és a legyengült immunrendszere miatt náthás lett. Láza nem volt, de nagyon nyugtalan volt, és nem tudott aludni. Én is 3 estén keresztül adtam neki a nurofent. Nyugodtan aludt és elmúlt a nátha.
2014. dec. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze. Gyulladáscsökkentő.
2014. dec. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, a gyulladáscsökkentő hatása miatt. Nem rég a lányomnak fáj a torka (ez kicsit piros is volt) és a feje, láza, hőemelkedése nem volt. 3 napig kellett neki adnom a nurofent napi 3-szor, eddigre teljesen meg is gyógyult.
2014. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, torokgyulladás miatt egyszer nekünk is ezt ajánlotta a doki. Ha kíméletesebbet szeretnél, akkor adj neki Panadol szirupot.
2014. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Izuleti gyulladasa van a fiamnak es ezt kell szednie ilyenkor honapokon at.
2014. dec. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Többször is volt már, hogy betegségre 3napig 3x kellett Nurofent adni a gyerekeknek.

Legutóbb a fiam olyan betegségen esett át, hogy valami vírusfertőzése lehetett, amitől nem a torka fájt, nem köhögött, szóval nem ilyen alsó-felső légutiba ment át, hanem fejfájása volt. De nagyon keményen szegénykémnek napokig fájt a feje. Erre is ezt kaptuk.

el is mult neki szerencsére.

2014. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!