Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Négy és fél éves lányotok...

Négy és fél éves lányotok milyen magas és hány kiló? A többi lent.

Figyelt kérdés
Az óvodában az mondják hogy gyenge testfelépítésű nagyon vékony testalkatú. 100 cm magas és 14 kiló. Én sem vagyok nagyon magas 170 cm vagyok. Szerintetek is igazuk van az ovónőknek?
2014. dec. 18. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom 110 cm, és 20 kg, 4 és fél éves. Én 162 cm vagyok, a lányom az apukája magasságát, és alkatát örökölte. A húga 3 éves, 98 cm, ehhez 13 kg. Ő vékonyka, de szerintem ez inkább genetika. Majd megerősödnek. Én is törékeny kislány voltam, de elmúlt. :)
2014. dec. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt tudom én is nagyon vékonyka voltam. Csak nekünk van egy olyan problémánk hogy nem beszél senkivel előtte meg be sem állt a szája. Ja meg most 2 napja nem cumizik picit ki áll a fogsora elöl, erre is azt mondta az ovonő hogy nem tud ez miatt rágni (itthon mindent szépen meg rág és le is nyeli). Most rendezzük a pszihologust a nem beszélés miatt. Egyébként elküldött minket a pszihologus valami bizottság elé ehhez kell egy 5 oldalas vélemény oda irták bele ezeket.
2014. dec. 18. 20:18
 3/12 anonim ***** válasza:

Az más. Nem érte valami trauma mostanában? Mert így ennek semmi köze a súlyához, vagy az alkatához.

Nem túlbuzgó egy kicsit az óvónő? Az én középső lányomnak enyhén nyitott harapása van a cumizás miatt, de ezt még senki nem tette szóvá az oviban.

Első voltam.

2014. dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
semmi trauma nem érte, ezért nem értjül mi sem.
2014. dec. 18. 20:37
 5/12 anonim ***** válasza:

tényleg nem magas és nem is duci :)

nekem mondjuk fiam van, 4,5 évesen 118cm és 20 kiló volt, a lányok nem sokkal alacsonyabbak a csoportban. mondjuk olyan 110cm körül vannak.


szelektív mutizmusnak hívják a problémátokat, olvass utána. pszichológus nagyon sokat tud segíteni, barátnőméknél a kislány 1 év után már ugyanolyan kis cserfes mint kisebb korában a mutizmus előtt :)

2014. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bár nem tudom, hogy mekkora lesz a lányom 4,5 évesen, mert ő még csak 3,5 éves, de szerintem ő se lesz magasabb, mint a te gyerkőcöd. Ő most 91-92 cm, 12,2 kg. Ő ilyen picike, az ovis csopitársai mind 98-110 cm között vannak.
2014. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a gáz hogy az ovonöje ugy mondja mintha ez egetverő nagy baj lenne hogy ilyen. Tavaly előtti évben még ennél is vékonyabb volt. Most idén többet is eszik és már van pocakja is ami kb másfél éve nem volt, nőt is nagyon sokat mert sorba kicsik rá a ruhái. Nem értem hogy ez miért baj hogy ilyen vékonyka. Ha 35 kiló lenne jobb lenne szerintük?
2014. dec. 18. 21:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyáron volt négy és fél éves a kislányom, hasonló vékony testalkatú, mint a Te kislányod lehet. Ő nyáron kb. 15,4 kg és olyan 102 cm volt, de úgy, h előtte nagyon sokáig stagnált 14,5 kg körül, és két hónap alatt meg majd egy kilót hízott. Egyébként arányos, izmos. Egy időben problémáztam azon, h vékony(abb mint kellene), de most már nem csinálok belőle gondot. Az egyik barátnőm kislánya 100 cm, és 12 kg. Na, Ő a vékony testalkatú, bár tény, h kimondottan magas is (januárban lesz négy éves). Szóval szerintem ezen a részén ne aggódj, nem hiszem el, h az óvónő még nem látott hasonló testalkatú kislányt.

2014. dec. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2014. dec. 19. 09:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan ekkora a 4,5 éves lányom. Folyamatosan probléma hogy kevesett eszik. Remélem idővel változtatt a szokásain. Fiam is nagyon kicsi volt de ma már 15 éves és 173 cm magas.
2014. dec. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!