Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet ez a bőrszínű hólyag?

Mi lehet ez a bőrszínű hólyag?

Figyelt kérdés
A gyerekem hasán van egy testszínű hólyag. Nem tudom, hogy mi lehet ez. Orvoshoz fogunk mindenképp vele menni, bár már voltunk és azt mondták, hogy ne bántsuk el fog múlni. DE nő! Majdnem úgy néz ki mint egy vízhólyag, de nem átlátszó, hanem olyan testszínű hólyag. A hasán jön ki több is, úgy látom. Segítsetek, hogy mi lehet ez.
2014. dec. 19. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nem lehet, hogy csalánkiütés?
2014. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]

szerintem így néz ki, talán

2014. dec. 19. 20:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Szemölcs lesz szerintem.


itt egy link szerintem a lapos szemölcs hasonlít arra a képre amit linkeltél.


Van néhány undorító szemölcs fotó is linken,tehát csak erős gyomrúak nézzék meg..

[link]

2014. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
VAgy még az uszodaszemölcs. És erre mi a gyógyír? Ez vírus okozta?
2014. dec. 19. 20:38
 5/10 anonim ***** válasza:

A kislányomnak volt egy a fenekén,azt "kanállal" távolították el.2x is,de az elsőt elbénázták,szegénynek minden érzéstelenítés nélkül neki.Másodjára a Heim Pálba vittük,ott nagyon kedvesek voltak,és kíméletesek.Bódításban szedték le.(2,5 éves volt akkor)

Írtak fel egy krémet is,hogy hátha az leszárítja,de sajnos nem.(Bactroban a krém neve)


(második válaszoló vagyok)

2014. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előkerestem a zárójelentést ,uszoda szemölcs volt a lányomé.Volkmann kanállal távolították el.
2014. dec. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekunk ilyen holyaggal kezdodott a bárányhimlo.
2014. dec. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem is uszodaszemölcs a bőrgyógyász vmi szalicilsavas ecsetelőt fog rá adni
2014. dec. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nálunk ez már meg van lassan 2 hónapja. Viszont egyszer megkaparta véletlen és továbbterjedt, most már nem egy, hanem vagy 10 van körülötte. A háziorvos anno még azt mondta türelem ez el fog múlni. Ma akartunk visszamenni, de ma meg már szabadságon van.
2014. dec. 22. 10:45
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez szemölcs, és minél hamarabb el kellene kezdeni kezelni, mert terjedni fog. Ez a fajta szemölcs jellemzően a hason kezdődik, majd onnan terjed.

A kisfiamnak atópiás, nekik ez tipikus betegségük, úgyhogy tapasztalatból beszélek.

Több, mint 100 szemölcs lett az én kisfiamon (a hasán, az oldalán, a szeméremdombján, kukiján, fenekén, a combjai között) szinte egyik pillanatról a másikra egy szemölcsből egy nagyobb vakarózás után.

Nekünk Infectodell-lel kellett kezelni, kb. 4-5 nap múlva begyulladtak (ez a normális reakció), majd elmúltak.

Minél hamarabb vidd el bőrgyógyászhoz, ha a házi orvos nem ad egyértelmű diagnózist!

2014. dec. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!