Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan akinek gyermeke...

Van itt olyan akinek gyermeke el kapta a vírus fertőzést?

Figyelt kérdés
Majdnem 3 éves Kisfiam állitólag azt kapta el. Nem tul magad lázzal kezdődött. Egy csomó pötty kett először az arcán majd a teste többi részén is. Szombaton vittem az ügyeletre. Kapott is ecsetelőt és vírus ölő,immun erősítő szirupot. Már enyhül neki ugy látom. Láza sincs. Ti vissza vinnétek a házi orvoshoz? Voltunk ma de vissza fordultunk sajnos annyi hete gyerek van a rendelőben. Alig tudtunk be lépni.

2014. dec. 22. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp visszavinném! Ha holnap se viszed, akkor akkor megint csak ügyelet lesz. Amúgy a te gyereked is beteg, 2 nap alatt nem lesz teljesen gyógyult, ugyanúgy fertőz, mint a másik gyerek.
2014. dec. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kéz láb száj fertőzésre gondolsz? Vagy milyen vírus?
2014. dec. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen van egy olyan vírus most amire nincs antibiotikum még. Lázzal kezdődik és csunya piros kiütések jönnek. Először a száj belsejében aztán kivül a szájon és az egész testét ellepi. Na az én fiam pont ezt szedte össze. Ráadásul fertőző. Nem mehetünk sehová 2hétig. A doki meg is dicsért amiért reggel el jöttünk. Mire vissza mentünk senki nem volt már. Jo eséllyel egy pár gyereket meg fertőzött volna a Kisfiam.
2014. dec. 22. 13:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Vírusra soha nem is lesz antibiotikum, mivel az antibiotikum bakteriális fertőzésre van, mint a neve is mutatja.

Vírusfertőzésnél rengeteg folyadék és sok-sok pihenés illetve lázcsillapítás.

2014. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kéz-láb száj betegsége van. Nekünk is az volt. Mi is ezeket a gyógyszereket kaptunk rá, kb. kell vagy 3-4 hét, mire a végére értek. Én is elkaptam a gyerektől. Tudom, hogy érzékenyek ezek a pöttyök, mint a szálka a bőr alatt. Ha a lázon túl vagytok és kijöttek a pöttyök ( a végtagok felé fognak húzódni és ott is érnek majd véget, akkor, ha hólyagok kipukkannak és lehámlanak), akkor a nehezén túl vagytok. Erősen fertőz, szóval ne menejetek nagyon sehova, főleg ne gyerekek közé.
2014. dec. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok. A száján már nagyon szépen gyógyul. De van ahol még levedzik a seb. Remélem nem tart majd3-4hétig.
2014. dec. 22. 19:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Jobbulást a kisfiadnak! Biztosan nem tart 2-3 hétig, nálunk is volt az oviban ez a járvány, fele csoport elkapta kb. mi szerencsére nem, de általában 2-3 nap láz és néhány nap kiütésesedés után szépen lement a dolog. Általában bő egy vagy másfél hétig voltak vele otthon.
2014. dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked! Én is ugy gondolom,hogy nem lesz olyan hosszadalmas. Egy napig sem volt lázas. A sebek meg nagyon gyorsan gyogyulnak. Ecseteljük neki. Szerintem nagyon jo rá. A kis száján már csak egy seb van. A testén még azért bőven van. Ujj évre szerintem rendbe is jön. Boldog karácsonyt mindenkinek!
2014. dec. 23. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!