Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszen kialakult gombás...

Yngve kérdése:

Péniszen kialakult gombás fertőzést gyógyítja a Betadine? 20/f

Figyelt kérdés
Kínos, de miután elkaptam a trippert, kaptam antibiotikumos kezelést, ami az égő érzést (oké, enyhítette), váladékozást megszüntette, de a makk körüli kipirosodást és viszketést nem, ezért elmentem egy másik nemi beteggondozóba. Azt mondták, már nem fertőzök, viszont a panaszaimat az ezután kialakult gombás fertőzés okozza. Felírt egy Betadine nevű gyógyszert, de nem írta mellé hogy oldat, spray vagy kenőcs kellene. Olyan kínos volt az egész és olyan ideges voltam, hogy elfelejtettem mit mondott pontosan. Viszont kenőcs pont van kéznél, használni fog ez? Felkenve hagyjam rajta, vagy adjak neki egy kis hatóidőt és aztán mossam le?

2014. febr. 24. 03:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, jó a kenőcs és ne mosd le. Annyit tegyél még,hogy úgy húzod vissza a fitymádra a bőrt,hogy alá teszel egy vékony gézcsíkot,hogy izoláld a két bőrfelületet.
2014. febr. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kend candibené krémmel napi 3-4-szer 4-5 napig. Viszont ha egy férfinél tünetet okoz agomba akkor az már elég massziv fertözés. a férfiknál ritkán van tünete annak ami egy nönél már simán okoz tünetet. Ha nem javul töle kérj szájon át bevehetö gyógyszert. Azok sokkal hatásosabbak.
2014. febr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha a bőrgyógyász Betadine-t mondott,maradj annál. És férfiaknál általában elég a krémezés. ha viszont van állandó partnered most hagyjátok ki a szexet,vagy ha már megtörtént,akkor célszerű őt is magaddal vinni,mert neki is szüksége van kezelésre
2014. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknál az ilyen gombás fertőzéseket minden esetben könnyebb kikezelni,mint a nőknél.
2014. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A Betadine nagyon jó hatású fertőtlenítő szer.Oldatban sokkal jobb lett volna ,használhatóság miatt.Recept nélkül is lehet venni,árát nem befolyásolja fel van e írva .
2014. febr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!