Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák Ti nem vagytok attól...

Anyukák Ti nem vagytok attól rosszul mikor elmentek bármerre (vásárolni, játszóház stb. ), ott találkoztok gyerekekkel, ismerőssel, idegennel és telibe köhögnek, tüsszentenek Titeket és a Gyerekeiteket is?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én fújom fel ezt nagyon, de azt szoktam látni, hogy a szülők még csak rá sem szólnak a gyerekeikre, hogy mi az illem. Áll a gyerek és köhög bele a nagyvilágba vagy tüsszög, közben folyik taknya-nyála, de anyukánál semmi reakció. Bár a szülők is hasonlóan köhögnek a nagyvilágba. Amíg nem volt gyerekem ezt annyira nem vettem észre, valószínű nem találkoztam ennyi köhögő gyerekkel, de ez most nagyon szembe tűnő és bosszantó, mert persze én is utána tuti beteg vagyok.

2014. dec. 27. 22:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hú, pont karácsony után köhögte telibe a lányomat egy kisgyerek egy bevásárlóközpontban, anyuka nemhogy nem szólt rá, olyan messze volt, hogy alig vettem észre ki az...ez gáz! Szerencsére nem lett beteg, feküdt és aludt a kocsiban, ez növelte a távolságot, de egy napig zsörtölődtem, akkor is ha nem érek vele semmit.
2015. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!