Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik egy szobában aludtak...

Akik egy szobában aludtak gyerkőccel legalább 2-3 éves koráig, azok mikor és hogy szoktatták külön szobába később?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éves a lányom, és az ágya a miénk mellett van. 1 éves kora körül szokott mellénk a fogzás és mozgásfejlődés okozta alvásgondok miatt. Akkor tettük az ágyát a miénk mellé. Éjszaka még most is 2-3 alkalommal felébred, akkor keresi a kezemet, úgy alszik vissza, hogy ellenőrzi ott vagyok-e...

Szeretnék lassan gyerekszobát csinálni a hálóból, mi költöznénk a nappaliba. Biztos nem lesz zökkenőmentes a dolog, de érdekelne ki hogy csinálta.

Gondoltam rá, hogy vennénk esetleg olyan ágyat, aminek kihúzhatós vendégágya van:

[link]

Vagy megkönnyítené a dolgot egy ilyen galériaágy, ha megbeszéljük hogy megkapja de akkor már nem tudok mellette aludni...bár ez biztos nehezebb...

[link]



2014. dec. 28. 23:35
 1/6 anonim válasza:
33%
14eves lany vagyok es en mar 2evesen kulon aludtam de a hugom 11eves es anyaekkal alszik es anyaek mai mapig nem tudjak kulon szoktatni meg kulon agyon se alszik nem h kulon szobaba. De ha koran rakod kulon a gyereket nem fog teged annyira szeretni es szeretethianyos lesz nagyobb koraban hidd el nekem en is igy jartam :) ugy h varjatok meg vag 2evet nem lesz semmi baj csak jobban fog kotodni ragaszkodni hozzatok es jobban fog titeket szereti hidd el a hugom is ilyen en meg az elentetje vagyok mert mar 2evesen kulon aludtam nem is szeretem a szuleim soha nem olelnek meg nem puszilnak meg anyaekkal semmit se beszelek meg sot utalom anyat es apat is. Azt se mkndtam el anyanak mikor eloszor megjott... es nem tudtam mi az lehet h ezt nem tudom feldolgozni es azert vagyok lelkileg beteg. Meg ne fektesd kulon a babat hidd e. Nem lesz semmi baj maximum utana nehezebben fog kulonszokni de abbol a szempontbol jo h jobban fog hozzatok ragaszkodni es jobban fog titekett szeretni. Tapasztalatbol mondom es irigysegbol utalom a hugom es a szule es ah egesz csaladom szeretet hianyos vagyok.. lelkileg beteg vagyok ok pedig azt hiszik bolond vagyok ne h ti is igy jarjatok
2014. dec. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 eves koraig mellettunk volt a kisagy abban aludt a fiam. Szerencsere hamar atszokott a szobajaba. Eloszor a deli alvast szokta meg ott,majd este is odavittem es eleinte kb. 1 hetig mellette voltam,elaltattam es atjottem. Van bent egy kis tv-je azon nezi a meset es eg ejjel egy kis teknös lampa is neki. Mostmar egyedul is elalszik. Söt jobb is ott neki mert a mi szobankba nem mindig a mese ment este. :)
2014. dec. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2.vagyok neki nagy franciaagya van igy elferek mellette.
2014. dec. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Éányom 4 hónapos kora óta külön alszik, mindig is külön szobája volt.

2,5 éves fiam velünk alszik születése óta, a lányom szobája nagyon kicsi, nem fért volna el oda még egy ágy, most fogunk költözni és kap külön szobát a fiam. A gond nem abból lesz, hogy külön szobája lesz, hanem a költözködés miatt lesz szerintem.

2014. dec. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

OFF:

nagyon megtetszett az ötlet és mi is elkezdtünk nézni vendégágyas gyerekágyat. Felhívtuk ezt a céget és azt mondták, hogy ezek ifjúsági gyerekágyak, tehát az ágy is és a vendégágy is kb 40 kg-t bír el.

Néztem még egy másik céget: [link]

Itt max 80 meg 100 kg-t írnak terhelhetőségnek.

2014. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végül a vendégágyas megoldás mellett döntöttem és a netbutor.hu-ról vettük meg a Stella nevetű ágyikót.

Remélem bejön :-)

2014. dec. 31. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!