Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Családi fotózásra megyünk két...

Családi fotózásra megyünk két gyerkőccel. Anyukának kötelező a smink?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 13:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

inkább ajánlott :)

egy emlék lesz ez a fotó, nézzen jól ki az Anyuka is!

2013. nov. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
semmi sem kotelezo, de taskas szemekkel, cserepes szajjal sztem anyuka sem akarja magat viszontlatni...
2013. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Miért lenne kötelező?? Nektek készül, nem egy magazinba.


(De mindenkit szebbé tesz egy kis smink... Én biztos nem úgy szeretném magam viszontlátni a profi fényképeken, mint amit magam is lőhetek akármikor.)

2013. nov. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy a többiek is mondták, ez egy maradandó emlék lesz a családnak! Mindenki hozza a legjobb formáját! Majd ha a gyerekek visszanézik a képeket tíz év múlva, legyenek büszkék az Anyukájukra! Nem kell túlzásba esni, csak természetesen, ahogy jól érzed magad! Jó szórakozást!
2013. nov. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kérdés ez...ha életedben nem sminkeltél, nyilván nem a kép miatt fogsz kísérletezni. Ha meg szoktál, biztos most is fogsz alkalomhoz illően.
2013. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én évente kb. kétszer sminkelem magam, amikor nagyon muszáj, mert nem nagyon bírja a bőröm. De valószínűleg erre az alkalomra kisminkelném magam.
2013. nov. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Valóban sosem sminkeltem, nem is tudok. Kozmetikus???
2013. nov. 28. 13:43
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokat ront az eredményen, ha előnytelenül fénylik a bőröd pl... És rengeteget javít, ha az apró bőrhibák el vannak tüntetve (alapozó, púder), és kapsz egy kis szempillafestést meg vmi natúr szájfényt. Bár ezt magad is meg tudod csinálni. Olyan, mint ha nem is lenne sminked, csak jobban nézel ki :).
2013. nov. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem furának tartanák akik ismernek, még lehet, hogy saját magad is, ha sose volt rajtad smink, most meg lesz. Vegyél fel csinos ruhát, csinál(tas)d meg a hajad és kész.
2013. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy meg a profi fotós úgyis eltünteti a csillogó homlokot vagy táskát a szem alól, azért profi :)
2013. nov. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!