Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves gyereket itthon merjek...

5 éves gyereket itthon merjek hagyni fél órára egyedül?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem csinálna semmi rosszat, mégsem vagyok biztos benne, hogy jó ötlet.
2010. febr. 4. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


Nem szabad!! bocs, hogy ezzel jövök, de ilyenkor találja meg a gyufát (4szer ellenőrizted, lepakolhatja-e?) , ilyenkor akarna felmászni az asztalra( 10szer mondtad el, hogy nem szabad)...én inkább nem hagynám 1dül!

2010. febr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem jó ötlet. legalább az szomszédnak szólj, hogy nézzen rá, egy lakásban rengeteg balesetveszélyes hely van, meg ő már nagy: amit AKAR azt eléri.
2010. febr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem.Olvasd el azokat a híreket,amikben akkor először,és csak 10 percre hagyták egyedül a gyereket,aki kiesett az ablakon,az erkélyről,vagy felgyújtotta a házat és bennégett.

De ha nem ilyen borzasztó dolgokra gondolsz,akkor gondolj csak annyira,h történik valami váratlan amitől megijed-kopognak,felborul valami,furcsa hangot hall,elesik és megüti magát,akármi lehet-,pánikba eshet mire hazaérsz.

(Nem csak az észt osztom miközben nekem nincs ilyen gondom,4 gyerekem van,és hiába 7,5 éves a legnagyobb,ha hazaérünk a boltból,és akkor derül ki,ha valami kimaradt,akkor öltözünk,és megyünk.Együtt.Pontosan tudom milyen macerás.:))

2010. febr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A probléma az volt, hogy hányt reggel, és nem tudtam oviba vinni őket. Mivel nem úgy készültem tegnap, hogy nem megyek dolgozni, és semmi sem volt itthon, kénytelen voltam lemenni a boltba a kicsivel, hogy legalább keksz és ropi legyen itthon. Szerencsére nem történt semmi, nézte a mesét, 15 perc alatt megjártuk.

De úgy érzem a közeljövőben nem fogok ilyet csinálni, most kegyesek voltak velünk a fentiek...nem kockáztatok mégegyszer.

2010. febr. 4. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!