Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Figyelemzavaros gyereket...

Figyelemzavaros gyereket mikor engednél el először az utcába egyedül a barátjához, hány évesen mernéd először egyedül hagyni a házatokban, mikor közlekedhetne egyedül tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Hű ez nehéz kérdés. Én még nem tudom, hogy az e, a jövőhéten talán kiderül, hogy teszteltethetjük e figyelemzavarra.

Most 7 éves, én még el nem engedném egyedül sehova tuti, de hely környezet ismeretétől is függ az ilyesmi úgy gondolom.

Nálatok hány éves, fiú, vagy lány ? Hiperaktív is, vagy csak figyelemzavaros, és utóbbi miben nyilvánul meg ?

Ja, én már itthon hagytam egyedül negyed órára mikor kijátszotta magát, és kapott tv-t végre, de nem fogok rászokni, nagyon rossz érzés.

2011. nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

11 éves vőlt januárban:

-heti 2x egyedül megy busszal az uszodába

-otthon egyedül 1-2 órát szokott lenni

2011. nov. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

előző

hiperkinetikus magatartászavara van, de legnagíobb gond, hogy NEM FIGYEL, ha át kell menni az úton, néha úgy kell ráaszólni, hogy jön egy kocsi

ha közeli gyalogátkelőhelyen (2 nagy forgalmú út, villamosssal) lenne lámpa akkor mehetne egyedül suliba

2011. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!