Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan sport, ahová együtt...

Van olyan sport, ahová együtt mehetnénk 4 éves kisfammal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyasmi sportot keresek, mint annak idején a baba mama torna volt, csak ovis korúakkal. Úgy láttam a kicsiknek is jó a közösség, anyukaként pedig sportolhattam anélkül, hogy valakit meg kellett volna kérnem, hogy vigyázzon rá. Plusz most hogy 4 éves, szerintem már simán ő is élvezne egy kis tornát vagy valamilyen mozgást, de eddig nem találtam olyat, ami kisgyerekes-szülős fajta. Van valami ötletetek? Köszi:)
2015. jan. 1. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ez nem pont olyan, mint amit szeretnél, de én pl. el szoktam menni futni addig, amíg a fiaim edzésen vannak.

Ennyi idősen 45 perc volt az edzésük, így kb. 30 percet tudtam futni a környéken.

Jó időben biciklivel mentünk, ill. amíg kisebbek voltak, futottam mellettük, amíg ők tekertek.

Nálunk a focipályán szerveztek is futóedzéseket a szülőknek, amíg a gyerekek fociztak, csak én egyedül, zenére szeretek futni, na meg terepen, nem egy focipálya körül :)

2015. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ez nekem is eszembe jutott, ha minden kötél szakad akkor majd keresek neki egy olyat amit szeret én meg futok a közelben egyet:) De pl láttam capoeirát meg jógát is meghirdetve ilyen szülő-gyerek változatban, csak sajnos az oldalakat évek óta nem frissítették:S aktuálisat meg nem találtam.
2015. jan. 1. 18:23
 3/6 anonim ***** válasza:
úszás. nekem 4 évesen tanult meg a gyerekem 1 hét alatt úszni. aztán egész nyáron jártunk. most is jó lenne, csak most neccesebb mert ovi után tanítás van gyerekeknek, így nem szabad az uszoda, de lehet nálatok megoldható :)
2015. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Korcsolya. 4 évesen pillanatok alatt megtanul.
2015. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pesti vagy? Családi jóga vasárnaponként 17 órától van az asram jógaközpontban a Tátra utcában. Most szeretném én is kipróbálni a mindjárt 6 éves lányommal.

Aztán az én lányom a Dagályba jár úszni, így az ő órája alatt én is úszhatok a kinti úszómedencében.

A lovaglás is olyan, amit lehet egyszerre. Ilyen pici még a futószáras körön, te meg osztályban a pályán. Ajánlom a Fecske lovasklubot, ott foglalkoznak ilyen kicsikkel, míg máshol 5-6 év az alsó korhatár a rendes oktatáshoz, alatta csak pónin sétáltatnak.

A korizás is jó. Itt van felnőtt amatőr műkori oktatás a gyerek edzéssel egyidőben: [link] Mi kipróbáltuk, jó fejek, a felnőtt edzésre bárki elmehet nulla koritudással is. Gyerekeknél inkább a versenyzésre fókuszálnak. Mi ezért is jöttünk el inkább. De ha nem akarsz oktatásban részt venni, csak csúszkálni, akkor még több lehetőséged van.

Mi falat is mászunk az 5 évesemmel. Ő gyerekedzésen másfél órát, én meg tőle pár méterre. Nekünk a Mászóbirodalom jött be, nagyon lelkes a szervező csaj.

Itt az ovis torna alatt Pilates vagy TRX edzésen vehetsz részt. Kicsi hely, de barátságos, a lányom szerette, 3-4 éves korában jártunk el párszor: [link]

Most hirtelen ennyi jut az eszembe. Amúgy ha sportolnál, de nem akarsz gyerekfelvigyázást megszervezni, ajánlom a Life 1 Corvin Wellnesst, ott ingyenes a gyerekfelügyelet.

Nagyobb művházakban nézz még szét, mert előfordul, hogy egyszerre van az egyik teremben gyerektorna, a másikban meg felnőtt.

Most hirtelen ennyi jut az eszembe, remélem segítettem :)

2015. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hú de jókat írtatok, köszi!:) ezek között már biztos találunk olyat ami neki is tetszik meg nekem is:)
2015. jan. 3. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!