Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ausztriában, hogy hívják a...

Ausztriában, hogy hívják a popsikrémet?

Figyelt kérdés
Nem márkanévre vagyok kíváncsi, hanem az általános megnevezésére. Lehetséges, hogy Wund-und Heilsalbe néven fut? Csak ilyet találok bepanthen és paneten stb. márkáknál.

2015. jan. 1. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

A wund krém az sebekre való.

2 ismerős is lakik Ausztirában és innen MO-ról viszik a popókrémet, mert ott egyszerűen nincs. Születéskor sem írtak fel , és a boltokban sem találtak.

Sztem kérdezd meg egy gyógyszertárban, hátha ott tudnak adni.

De a DM és hasonlók azok kilőve, ott ilyen nincs.

2015. jan. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, ott is van popsikrém. Pontosan a Wundschutz krém pl. a Penatentől, vagy a Wund-und Heilsalbe a Bepathentől. Ezek ugyanazok, mint itthon a Neugranormon.


Nálunk a kórházban írtak is fel, mi azóta is azt használjuk. Naprafogróolaj krém. Kikeverik a patikában.

2015. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom, hogy a wund krémek sebre valók, de igaza van a 2. válaszolónak, mi is ezt kaptuk itt kint a gyógyszertárba. Bipa- ba láttam a penatentől is. Akkor valóban ez lehet. Pl. a bepanthen hatóanyaga ugyanaz, mint az otthoni popsikrémeké. Mi is otthonról szoktuk kihozni, csak már unom, hogy mindent otthonról akarok beszerezni. Jó lenne megtalálni a dolgok kinti megfelelőjét, ha egyszer már kint élünk.
2015. jan. 2. 17:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindig úgy jövünk vissza, mint a málhás lovak...........
2015. jan. 2. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!