Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Napközben tünetmentes, hajnali...

Napközben tünetmentes, hajnali 4-5 körül nagyon köhög az 5 éves fiam. Mi lehet ennek az oka? Tudnátok köhögéscsillapításra írni valamilyen természetes megoldást?

Figyelt kérdés

Amit már próbáltunk. Bekentem a mellkasát luuf balzsammal, teát kapott, mézet, köhögős cukorkát, homeós köhögés elleni szirupot, párologtató megy egész éjszaka, kakukkfüvet párologtattam de igazából nem segítettek. Egy ideig köhög szárazon, aztán valahogy elalszik.

Mivel tudnám csökkenteni a köhögését ha megint előjön éjszaka?


2015. jan. 4. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
mennyi a paratartalom az agyanal?
2015. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sandrachnologic ***** válasza:

Nem fullad? Ha csak ejjel jon elo, akkor krupp is lehet, de eht a kruppos szülők biztos jobban tudják. Az én fiam asztmás, nekunk a parologtatas pl pont nem jo.


Esetleg lándzsás útifű szirp? Ha sokaig igy marad azert orvossal megnezetnem, hatha komolyabb gond van.

2015. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A mi mérőnknél a 40%-60%-ig a jó, és kb 36% van az ágyánál.

Nem fullad, kruppos nem volt még soha.

Az asztmás köhögést honnan ismerem fel? Előfordulhat, hogy mindig ugyanabban az időben jön elő?

A lándzsás útifüvet még nem próbáltuk, de beszerzek egyet holnap. Köszi!

2015. jan. 4. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:
szerontem a 36% nagyon keves tegyetek probakepp egy tal vizet a radiatorra
2015. jan. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sandrachnologic ***** válasza:
Az asztmás köhögés nagyon változatos. Nalunk hurutossal kezd es atvalt szárazra. Napközben is lehet, de ejjel is lehet, szoval barmikor. Az asztmara mondjuk a közepes páratartalom a jo, nalunk 47% van, ds nincs fulladás, de alatta es fölötte is köhög mar.
2015. jan. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!