Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák, ovisok...

Kisgyerekes anyukák, ovisok anyukái, leírnátok, hogy milyen márkájú, típusú videokamerátok van? Most lett ovis a kislámyom, venni akarok, hogy fel tudjam venni a szerepléseit, de fogalmam sincs, milyent vegyek, ami jó?

Figyelt kérdés
Ezért kérdezem olyanoktól, akik ugyanazt videózzák, mint én és jól sikerülnek a videóik, mármint jó a minősége, jó az akkumulátor élettartama, stb. Kinek melyik vált be?
2015. jan. 5. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem toshiba camileo SX 900 van.

Itt egy link:


[link]



teljesen megbízható, HD felbontásra is képes, szép felvételek vannak benne, én amatőr vagyok, mégis normális felvételek készülnek, amit LED tévére kapcsolva is normális filmecske lesz, nem valami töredezett.

Az akkuja sokáig bírja, ovis szereplések nem a maraton kategória :)

SD kártyára lehet menteni mindent, gyorsan töltődik, kicsi helyen elfér, nekem bevált.

Sötétebb helyeken van plusz megvilágítás funkció is, 9* optikai zoom-os.

A kisfiam 4,5 éves, születése körül vettük.

2015. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!
2015. jan. 5. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem nincs kamerám de van egy nagyon jó fényképezőgépem amivel hd videot is lehet csinálni .
2015. jan. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az én fényképezzőmmel a videón csak felismeri lehet, hogy ki kicsoda, de nem éles, ez a baj.
2015. jan. 6. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!