Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ovis kisfiam nagyon felpörög,...

Ovis kisfiam nagyon felpörög, felmászik mindenre, nem tud megállni, este azt kiabálta: "Meg akarok nyugodni! Anya a Jézuska igaz segít nekem megnyugodni? " MIt tehetek :- (?

Figyelt kérdés

Nagyon,nagyon szomorú vagyok,mert látom,hogy szenved,mert nem tudja magát kontrollálni.

MIután nagy nehezen elaltatom este,egy óra múlva már vérfagyasztó sikollyal ébred,de látthatóan nincs magánál,finoman visszafektetem,majd egy óra múlva ismét hangos sírás,ismét nincs magánál,hideg verítékben úszik...minden éjszaka végül magunk közé vesszük,mert ott jól alszik viszonylag,de még ott is előfordul,hogy hadonászik álmában.FOgalmam sincs mi váltja ki nála ezt a mérhetetlen szorongást :-( .


2011. febr. 7. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Valószínű az ovis stressz váltja ki belőle. Ha megakar nyugodni az jó, simogasd nyugtasd. Egyébként semmi hátránya nem származna ha fölkeretek egy gyermekpszichológust (nevelési tanácsadóban szokott lenni) és ő nagyon jó tanácsokkal tud ellátni. Rossz neki hogy nem tudja magát kontrollálni. Sok sikert!
2011. febr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális viselkedés. Feltétlen keressetek fel egy szakembert- Ő megállapítja,hogy mi lehet az oka és tanácsot is ad a továbbiakra.
2011. febr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Délután nagy sétára mentünk a hegyekbe egy szép erdőbe,estére mégsem tudott fürdés után szépen elaludni,hanem helyette ilyen nagyon felpörgött.
2011. febr. 7. 10:50
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hülyén hangzik, de van olyan gyerek, aki nagyon rosszul tolerálja az édességet. Tapasztalatból mondom. Ha az enyém édességet eszik, kegyetlenül bepörög tőle. Nézd át az étrendjét, mit kap, főleg délután, este. (pl. kakaó) Ha nem ilyen a gond, szakembert javasolnék.
2011. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kapott csokit :-S ...

Viszont anélkül is nagyon nyugtalan.

2011. febr. 7. 12:37
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbáltam, kellett 1-2 nap, mire eredménye lett, de nagyon bevált, hogy ritkán kap, inkább csak délelőtt. Egy próbát megér.
2011. febr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Attól tartok lényeges eredményt nem lehet csak ezzel elérnem,bár nem kétlem,hogy még súlyosbítja a helyzetet,ha édességet kap.
2011. febr. 7. 13:01
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt találtam, olvasd át, hátha segít. [link]

De létezik az ún. night terror jelenség is, nézz utána.

2011. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lehet fél a sötétben vagy nem tudom..kérdeztétek már tőle h mi baja??
2011. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11:53 és 12:52 vagyok. Én se úgy gondoltam, hogy önmagában segítene, csak segíthet este könnyebben lecsillapodni az alváshoz.
2011. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!