Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 16 hónapos kisfiamat náthásan...

16 hónapos kisfiamat náthásan kivigyem a levegőre?

Figyelt kérdés
Ausztriában élünk, jelenleg itt -4 fok van. 3 napja beteg, de ma ért bele igazán a náthába. Nem lázas, de folyik az orra, kicsit nyirkos a bőre és ma kezd picit köhögni is. Amúgy még babakocsival szoktunk menni, mert most kezdett járni és utálja már így a levegőzést, de csak így megoldható. Alapban is nyüglődik a babakocsiba van, hogy sír is, tehát eléggé menne a hideg levegő a torkába? Szerintetek? Vagy inkább ne vigyem és gyakran szellőztessek? Ha jobban lesz akkor vigyem? Végülis pár nap nem a világ ha nem viszem ki betegen, ugye?
2015. jan. 8. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vinném. Ha sír bekapkodja a hideg levegőt, annak nincs értelme.
2015. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha Ő se szereti, Neked sincs kedved, és még hideg is van, akkor ne vidd, pár nap tényleg nem a világ. De attól, hogy náthás, ki lehetne vinni. Csak láz vagy fülgyulladás esetén nem ajánlott a levegőzés.
2015. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Így van, náthával ki lehet vinni, én is mindig kivittem a fiam de ígí, ahogy te írod, hogy nem szereti, sír, nyűglődik, így többet ártana, mint használna szerintem.
2015. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Időközben beszéltem anyukámmal telefonon és mondta, hogy ő kivinné. Szóval voltunk kint 1 órát. El is aludt a levegőn, így megúsztam a dolog sírás részét.
2015. jan. 8. 13:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor úgy rendben van. Jobbulást a kisfiadnak. 1. vagyok.
2015. jan. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kiviheted babakocsi nélkül is egy fél órára. A náthára kifejezetten jó a friss levegő.
2015. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, mint az utolsó. Az orvosunk is azt mondta, hogy a náthára kifejezetten jó a friss levegő. Sőt én még kinni s altattam, nagyon alaposan bebugyolálva. Csak akkor nem aludt ki mikor tényleg nagyon beteg volt és kb semmi nem volt jó egész nap, nemhogy aludt volna. De amikor "csak" beteg, akkor simán vittem.
2015. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Néha, amikor már tanácstalan vagyok, hogy a bedugult orrocskáját hogyan lehetne tisztává varázsolni, és kimegyünk télen sétálni, játszani az udvarra, mindig megdöbbenve tapasztalom, hogy a kinti néhány orrfújás után teljesen tiszták és átjárhatóak lesznek az orrjáratai...
2015. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!