Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves fiamnak adhatok AD3...

2 éves fiamnak adhatok AD3 cseppet még?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert itt nálunk (nem M.o.-n élünk), őszi-téli babáknak másfél évig kell szedniük a D vitamint, tavaszi-nyáriaknak pedig 1 éves korig.

Viszont a kisfiamnak nagyon gyakran folyik az orra és köhög, többször láza is van. Kevertem neki természetes immunerősítőt mézből, citromból, fokhagymából és adnék mellé még a "napvitaminból" is. Nem ártok vele, igaz?



2015. jan. 9. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2,5 éves és mai napig kapja a D vitamint.
2015. jan. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5 évesem még ősztől tavaszig kap napi 1 cseppet
2015. jan. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2015. jan. 9. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utóbbi időben kiderült, hogy krónikus D vitamin hiányban szenvedünk ezen a szélességi körön. Én az 5 éves kisfiamnak 1000 NE D3 vitamint adok minden nap, télen és nyáron is. (2 csepp Vigantolnak felel meg.) És C vitaminból is kap 2x100 mg-ot minden nap.
2015. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kislányom 2,5 éves és ő is napi 1000 NE-t kap ( 2 csepp Vigantol), nyáron is minimum 1 cseppet (500 NE).
2015. jan. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!