Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 évesen egy hetes ottalvós...

6 évesen egy hetes ottalvós tábor?

Figyelt kérdés
A lányom most töltötte a 6-ot. Szeptemberben iskolába megy. Zenét tanul. A tanárai minden évben szerveznek tábort. Tavaly voltunk mi is. Többnyire családok vettek részt rajta. Ovis gyerekek kivétel nélkül szülőkkel jöttek. Idén is mennénk. Viszont szóba került, hogy az egyik csoporttársa már szülő nélkül megy. A lányom erre azt mondta, hogy nekem sem kell ám ott lennem, ő kipróbálná, milyen egyedül. A tanára szerint idén lesznek korabeliek szülő nélkül. A lányom várja a lámpaoltás utáni sutyorgásokat, a titkos játékokat a társaival, meg ilyesmiket. Megbízható, felelősségteljes gyerek. Csak hát nagyon anyás, és sok tekintetben önállótlan még. Tartok tőle, hogy mégse élvezné annyira. Nem tudja még felmérni, mennyi idő egy hét szülő nélkül. Soha, még a nagyszülőkkel sem töltött ennyi időt nélkülem. Ismerős tanárok és gyerekek vennék körül, de mégis... Ti elengednétek egyedül, vagy mennétek vele?
2015. jan. 30. 23:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én mennék vele de meghagynám az önállóságát, a barátaival aludhat egy szobába sutyoroghat nem lógnék a nyakán,de ha szüksége van rám ott vagyok és én is élvezném a pihenést olvasnék stb...
2015. jan. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Enyém is ennyi idős. Elvittük hugomékhoz (akiket imád). Negyedik nap mentünk érte, három éjszakát strammul kibírt :)

Háát.. egy hét szerintem még túl sok.

2015. jan. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 piroska és a farkas ***** válasza:
ÉN 7 évesen táboroztam először, de bátyám is ott volt, és nagyon sokat jelentett. Esetleg egy olyan verzioban is gondolkodhattok, h minden másnap meglátogatjátok... már, ha nem gond anyagilag az utazás.
2015. jan. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az nem megoldható, hogy megyek én is, de ő a barátaival alszik. Két fős szoba a legkisebb, amit le lehet foglalni, de ha egyedül alszom ott, akkor is ki kell fizetni két főre a tábori részvételt, plusz lányomnak a csoportos szobai férőhelyet. Tehát 3 főre fizetnék, és tekintve, hogy ez nem egy olcsó tábor, nekünk ez nem jöhet szóba. Vagy velem alszik egy szobában, vagy egyáltalán nem vagyok ott.
2015. jan. 30. 23:38
 5/17 anonim ***** válasza:
Nincs másik szülő ilyen dilemmában? Akkor 2 felnőtt aludhat együtt ;)
2015. jan. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet, majd megkérdezem :)
2015. jan. 30. 23:43
 7/17 anonim ***** válasza:
kérj meg egy anyukát, hogy legyen veled egy szobában, a lányodnak meg fizesd a csoportos szobát, ennyi. mindent meg lehet oldani :)
2015. jan. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Bár én nem bánnám, ha egyedül menne, de csak akkor, ha élvezné a dolgot. Hibás döntést nem szeretnék hozni. De azért jó lenne nem ott lenni :)
2015. jan. 30. 23:47
 9/17 A kérdező kommentje:
Valójában azt reméltem, hogy egy csomó megnyugtató válasz jön majd, mint: "persze, engedd csak el, szuper lesz" vagy "az én gyerekem is élvezte ennyi idősen", vagy "hagyd önállósodni, nem lesz baj" meg ilyesmi :)
2015. jan. 30. 23:50
 10/17 anonim válasza:

Szerintem is menj vele..én 8 évesen táboroztam szüleim nélkül egy hétig és még annyi idősen is nagyon hiányoztak. Pedig én is vártam ezeket az éjszakai sutyorgásokat. :D

Meg az se lenne jó ha a második nap már sírna, hogy hiányzol neki..

2015. jan. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!