Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél- két év körüli gyereket...

Másfél- két év körüli gyereketeknek a lakásban mi van a lábán?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam 17 hónapos. Egy hónapja kezdett el járni önállóan, kapaszkodás nélkül. Egy Dévény kezeléssel foglalkozó ismerősünk mondta, hogy semmi cipő féle ne legyen a lábán. Majd ha rendesen elkezd járni, akkor napi 2-3 órát legyen a lábán egy rendes cipő a lakásban is, ami tartja a bokáját. A többi időben akkor se legyen semmi cipő féle a lábán. Eddig úgy volt, hogy harisnya+ vastag tapadós zokni. Anyukám szerint viszont így megfázik a lába és kéne már rá valami kis benti cipő vagy puha talpú cipő. Nektek mi erről az egészről a véleményetek?
2015. febr. 3. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15 hos a lanyom. Zokni van rajta itthon padló fűtés van a házban . Vagy ilyen bor talpú zokni. 9 honapos kora óta jár egyedül, segítség nélkül. De nem adtam benntre cipőt . Rajtam sincs cipo bent, de még papucs se nagyon... :) ha megyunk sétálni akkor van rajta évszakban megfelelő lábbeli.
2015. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindig zokni.
2015. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Csak harisnya, vagy ha szerencsém van és nem veszi le akkor a harisnyán még egy zokni.

A cipőket folyton levenné magáról a lakásban pedig nálunk nagyon hideg van.

2015. febr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Jézusom harisnya plussz zokni, belesül a lába. Bentre nem kell semmilyen cipő akkor sem ha már jár. Én bőrtalpú zokni vettem anno, mert az nem csúszott a parkettán.
2015. febr. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Panelben lakunk,itt eleg volt egy tapados zokni. Baratnomek csaladiba laknak,ott hidegebb a padlo,mert alattuk a pince van es nincs padlofutes,na ő 3 zoknit huz a labara a gyereknek,mert a cipot nem szereti a kicsi.
2015. febr. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzem, hidegebb a járólap /nem lakik alattunk senki/, kis mamuszt adok rá, egyébként zokniban van.
2015. febr. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagyon hideg a padló, hiába a legjobb a zokni. Liliputi puha talpú van rajta a kezdetektől. Most 2.5 éves, még ilyet hord. Nyáron költözünk padlófűtéses házba, akkor majd lehet csak zokni meg mezit lábazás.


Egyébként ortopéd orvost is megkérdeztem, ő is helyeselte a liliputit.

2015. febr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Zokni, panelban.
2015. febr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Utolsó előtti válaszoló, aki írta a liliputi cipőt, most megnyugtattál. Pont ezen gondolkozok. Volt neki, de akkor még kicsi volt, nem volt rá szükség. Megint gondoltam veszek egyet, csak féltem, hogy ortopédiailag mi a helyzet. De így akkor ok!
2015. febr. 4. 09:48
 10/12 A kérdező kommentje:
Írta valaki, hogy bele sül a lába a harisnya+zokniba. Hát nem, mert földszinti lakás, alattunk pince, rohadt hideg a padló. Köszönöm szépen mindenkinek a választ, mindenkinek mentek a zöld kezek!
2015. febr. 4. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!