Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen halolaj készítményt...

Milyen halolaj készítményt adtok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Semmilyet.
2014. dec. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Semmilyent.
2014. dec. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kérdés értelemszerűen azokhoz szól, akik adnak.
2014. dec. 30. 09:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Régebben Aktival kidet adtam, aztán áttértünk pár hónapig a Vegepára,majd a Jutavit omega 3-at kapja. Ez jónak tűnik és legalább megfizethető. A barátnőm 2 éve az eskimo kidset adja a hétéves lányának, nekik nagyon bevált. Mi nem próbáltuk.
2014. dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szintén Jutavit Omega 3-mat kapja az 5 éves fiam. Eleinte nem ízlett neki, de most már simán beveszi.
2014. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Eddig mi is az Eskimo kidset adtuk, de egyszerűen botrányos ára van. Kipróbáljuk a JutaVitet, annak szedjük a c-vitaminját. Alapvetően meg vagyok vele elégedve, remélem a halkapszulájuk is jó. Köszönöm az ötletet, mert nem tudtam, hogy nekik is van! A patikában érdeklődtem, de ott csak 2 félét mutattak, ezt nem.
2014. dec. 30. 14:22
 7/10 anonim ***** válasza:

5. vagyok. Mi herbáriában vettük.


Ilyen: [link]

2014. dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekünk az izlandi halolaj jött be a legjobban, van belőle külön gyerekeknek készült változat is. Tőkehalmájból van, tehát nem kell mellé vitaminpótlás, és nincs benne semmi adalék, így ízesítés sem. Tonhalolajjal keverik, ami a leírás szerint szintén vitaminokban és omega-3 zsírsavakban gazdag, ráadásul lágyabb az íze, mint a tőkehalé, ezért a gyerekek szívesebben eszik. Nálunk az egyik gyerek nagyon szereti, a másik már lényegesen kevésbé, ez sajnos ízlés kérdése. Viszont amióta kapják, sokkal ritkábbak az olyan kisebb bajok, mint pl. a megfázás, nátha. Sajnos kevés helyen lehet kapni, de a neten rákeresve webshopokat is találsz, akik árusítják. Ára olyan 2.400 forint körül van és egy hónapra elég.
2015. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez a Lysi nevű? Már én is szemeztem vele, mert ezt tudnám a kisebbiknek is adni (1 éves, a rágótablettát még nem tudná szétrágni).
2015. jan. 20. 10:22
 10/10 anonim válasza:
Igen, Lysi a neve.
2015. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!