Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy viselte 2éves babátok a...

Hogy viselte 2éves babátok a kistesó érkezését?

Figyelt kérdés
Kislányom van, nagyon anyás, féltékeny, félek, hogy gond lesz, azt hiszi majd, mi már nem szeretjük. Hogy készitsem fel rá?
2010. febr. 10. 09:48
 1/3 A kérdező kommentje:
ÉS hogy oldottátok meg a házimunkát, altatást?
2010. febr. 10. 09:59
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem tudod felkészíteni és lássuk be az a normális, ha van féltékenység, persze a mértéke az márnem mindegy. Nekem is épp 2 éves volt a kislányom, amikor megszületett a második és az első néhány hétben szinte minden lépésnél ott volt velem a nagy. Hagytam,hogy még pisilni is elkísérjen, és kb 3-4 hét múlva magától kezdett hanyagolni. Addig senki nem ölöztethette, pelenkázhatta, fürdethette csak én és ha a picivel leültem szopizni, akkor tuti akkor kellett neki valami. Most 8 hetes a pici és már este inkább az apukájával játszik, nem áll ott mellettem, ha a picit fürdetem és napközben is néha már egész sokáig eljátszik egyedül. Sőt! Pár napja a pici elkezdett gagyogni és sokat mosolyog, így odaáll a mózes mellé és rázza neki a csörgöt, énekel vagy beszél neki. Persze ha fáradt vagy nyűgös a nagy, akkor még mindig csak én tudom megvígasztalni és elaltatlni is csak nekem hagyja magát, de ezt én is élvezem. Mi amúgy eljárunk továbbra is azokra a programokra (lehetőleg csak ketten) ahova eddig is jártunk,pl: zeneovi, úszás, vásárlás. A házimunka az nehezebb része, bár nekem nem kell főznöm és segítségem is van a takarításban, vasalásban, viszotn én dolgozom mellettük, így én sem unatkozom, de jó szervezéssel meg lehet oldani. Melós, de minden belefér, csak komoly logisztikát igényel :)

Sok boldogságot kívánok!

2010. febr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi! Neked is sok boldogságot!
2010. febr. 10. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!