Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Béres csepp+béres c vitamin...

Béres csepp+béres c vitamin kinek hogy vált be? Kisfiam (4és fél éves) minden betegsëget elkap az oviban.

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb vitamin ami erősiti az imunrendszerét?
2015. febr. 5. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
2,5 éves a fiam, csanás, állandóan beteg. Én is ezt adtam neki, mert javasolták, hogy jó lesz. Nagyon bíztam benne, de így, hogy most éppen 3. hete vagyok vele itthon (per pillanat tüszős mandulagyulladással), úgy döntöttem befejezem, mert azon kívül, hogy elkezdett tőle hízni (nem hiányzik, nem kis gyerek amúgy sem), más hatása nincs. Sőt én most elhatároztam, hogy semmiféle immunerősítőt nem adok neki (sokfélét kapott már). Kap c-vitamint és Cebion multit (azt muszáj, mert nem eszik gyümölcsöt) és kész.
2015. febr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Két hónapos kúra után kezdett hatni, 6. hete járunk folyamatosan csanába, nem folyik az orra "ok nélkül", étvágy jobb lett. 2 és fél éves.
2015. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!