Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éves kislánynak lehet már...

1 éves kislánynak lehet már leesésgátlós kiságya?

Figyelt kérdés

A rácsos áhya szétesett,szeretnénk neki egyet venni de lehet,hogy még kicsi a leesésgátlós ágyhoz de rácsosat már nem szeretnénk.Ami variálható az nem tűnik stabilnak és drágák is. ő már tud egyedül menni,éjszaka szokása,hogy feláll az ágyában és addig rázza a rácsot míg ki nem veszem.Vajon leesésgátlós ágyban nem esik ki?

Köszönöm a véleményeteket ha megosztanátok



2015. febr. 5. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetne, ami jó magas és végigéri az ágyat.

Itt a baj azzal van, hogy nem alussza végig az éjszakát, és tuti, hogy megpróbál majd kimászni belőle.

Ha lehet, akkor inkább vegyetek (akár használtan) egy másik rácsos ágyat.

Esetleg, ha apuka ügyes, akkor kreálhat rá vmit, akár a szétesett kiságy rácsát.

2015. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Az én lányomnak is 1 évesen vettünk ilyen ágyat. Ez októberben volt. Addig kb 2-3 szor esett le róla. Tettem oda neki párnát így nem esik keményre. Hamar megszokja hogy abban nem tudja rázni a rácsot így lehet azt a szokását is elhagyja.
2015. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hamar megszokják, nyugodtan vegyél neki.
2015. febr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 1 éves korában vettem neki leesésgátlós ágyat. Nagyon hamar megszokta, szerintem nyugodtan vegyél neki.
2015. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!