Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vennél egy 2 éves kislányn...

Mit vennél egy 2 éves kislánynak és egy 3 hónapos kisfiúnak ajándékba,5-5 ezer forint értékben?

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítséget! Teljesen tanácstalan vagyok...
2014. dec. 12. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
2 evesnek barmilyen jatek, baba, kifesto, festekszett, gyurma, plussjatek. 3 honaposnak nem igazan van ertelme ajandekot venni szerintem.
2014. dec. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 hónaposnak színes csörgőt, Scamp polár plédet, takarót, kombidresszt, a nagynak fürdőjátékot, Pl.:Tapassz a csempére, lego duplo-t, pl.: Kreatív sütemények, rongybabát, babakocsit.
2014. dec. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a 2éves kislányunknak vettünk építő fakocka (színes) játékot,meg egy téli melegítő együttest.De vehetsz neki készség fejlesztő játékokat,babát,plüsst.A 3hónaposnak is vehetsz ruhát,csörgők,rágokák,játszószönyeget!
2014. dec. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 évesnek olyat ami bővíthető. nekem a fp. little people szettek tetszenek, bánom, hogy kihagytuk annak idején, azzal biztosan jól lehet játszani :) vagy duplot, az is szuper és akkor legközelebb a névnapra mondjuk ezekhez lehet kiegészítőket :D
2014. dec. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én két éves kislányom dupló szettet kap.De pl a lányok is nagyon szeretik a fa vonat szettet is.Play doh gyurma,little people,fa puzzle.

A 3 hónaposnak,csörgőt,fisher price-os kutyusos zongorát,vagy valami ami zenél és világít is.:)

2014. dec. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 évesnek nekem a gyurma bármelyik play doh jöhetne, vagy hamár lányos kell, akkor abból is van amúgy, de szerintem a babakonyhás dolgok is jók, kislábas, fakanál, különféle vágható dolgok.

3 hónaposnak játszószőnyeg a miénk kb 6e volt, vagy szerintem jó a Fisher p. mássz utánam teknős vagy mi a neve, lenyomod és elmászik és zenél.

De fürdőjátékok is nagyon jók pl malom amikor beleöntesz viszet és végig folyik közben pörög valami, ez inkább a nagyobbnak jó.

2014. dec. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!