Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ekcémás bőrre mit lehet...

Ekcémás bőrre mit lehet használni, ami nem vényköteles?

Figyelt kérdés
Az orvos irt fel kenőcsöt , de az szteroidot tartalmaz és méreg drága , valami más megoldás?
2015. febr. 6. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Finomítatlan sheavaj.
2015. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én babám keze is ekcémás volt, én ügyetem arra, hogy ne igyak tejet, tejterméket (szoptatás miatt) és szóva elmúlt mindenfée kence nékül


ahogy most meg a hasán kijött kiütéseit sem kenem semmivel..


de ha durva, repedező bőrről van szó,csodákra képes a körömvirág zsír(néha a cserepes ajkait is bekenem vee, plusz az én kezemre nagyon jó)

[link]

a szteroidosokat messzirő kerüném!!!

meg úgy minden egyebet.

2015. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy az első írta :) én 5 hós fiamat minden este át kenegetem vele bár semmi baja csak a víztől szárazabb neki itt ott a bőre.na meg a kezén mert azt folyamatosan eszi :)
2015. febr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a gyerekorvos a linola fett-et ajánlotta. (van fürdetője és krémje) Nekünk nagyon bevált.
2015. febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!