Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ekcémára tudtok ajánlani...

Ekcémára tudtok ajánlani bevált krémet ami nek szteroidos, és nem vényköteles?

Figyelt kérdés
Kétévesem karján egyre rosszabb a helyzet, most hogy jön a hideg. Nyáron halvány száraz folt, most egyre nagyobb, piros, és nedvedzik, hólyagos. Szerintem már fáj is neki.

2013. nov. 27. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
változó kinek mi jön be. Ami sokaknak jó az a shea vaj (nekem pl nem volt jó a tenyeremben lévöre) Ami nekem bevállt az egy kecsketejes krém. Sokan dicsérik a manna szappan termékeit. Próbáld ki szerintem.
2013. nov. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

pedig jobb ha elmentek bőrgyógyászhoz

anno nekünk mindenfélét kiírt a gyerekorvos, egyszer csak azt vettem észre hogy szőrösödik a lányom háta

elmentünk bőrgyógyászhoz, kiírt egy rázós kenőcsöt amiben nincs szteroid, azóta semmi baja

ja, és a vény nélküliek rosszabbak voltak a testápolónál...

2013. nov. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Sanatopic testápoló nagyon jó, nem is drága, én gyógyszertárban vettem.

A natúr shea vaj is bevált nekünk.

2013. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Libero krém extra száraz bőrre(állótubusos, DB-ben kapható, kb. 1000Ft.), nekünk ez vált be, napi 4-5x kenem neki. Illetve semmilyen fürdetőt nem használunk, csak a sima csecsemőfürdetőt. A Sanatopic is jó, csak drágább, nekünk a gyógyszertári is jó, azért azt használom.

Étkezésre is figyelj, próbáljátok a tejet minimálisra szorítani...


amúgy ha már nedvezik is, akkor muszáj lesz először szteroidossal, és ha az hat, akkor próbálgatni a zsíros kencéket.

2013. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Elmentem patikába, vettem Sanatopic testápolót, és a Bioderma-nak van egy cink-oxidos krémje, amit szteroidos krém helyett ajánlottak. Mindegyik használt. :)
2013. nov. 30. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!