Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek is sokat alszik a...

Nektek is sokat alszik a gyermeketek ebben az időben? Érezheti a frontot ő is, ugye?

Figyelt kérdés
19 hónapos kislányom egyébként is jó alvó, de most mindenen túltesz, alig látom. 9.20 körül kelt, ebéd után 12.20kor meg már le kellett tennem. Tegnap fél kilenckor én ébresztettem, 12kor letettem, 3kor szintén én keltettem, de este 7.30kor már alig bírt ébren maradni, 8tól aludt. Olyan, mintha nem is ébredne magától.Mikor felkeltem, amúgy jókedvű, játszik, olyan, mint máskor, de nem sok ez a napi 15-16 óra alvás? A múlt héten mondjuk beteg volt, kapott antibiotikumot is, de kedd óta nem szed semmit, és hőemelkedése sincs már.
2015. febr. 6. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is nagyon jó alvó, 12 órázik éjjel, de napok óta napközben is +2órát alszik a normálhoz képest. Az időre eddig még nem gondoltam, de lehet benne valami. 1éves lesz
2015. febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom épp ellenkezőleg napok óta alig alszik. :(
2015. febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2015. febr. 6. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!