Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel erősítitek gyermeketek...

Mivel erősítitek gyermeketek immunrendszerét?

Figyelt kérdés
Egy óvodás(5 éves)és egy 15 hónapos gyermekem van.
2015. jan. 29. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%

2 éves fiam van és egy 3 hós lányom, nem erősítem semmivel egyiket sem. Én nem hiszek ebben, unokahúgom akkor volt igazán beteges amikor kapta a béres cseppet, miután orvosi javaslatra abbahagyták a szedését, nem lett beteg...

Én C-vitamint adok ha látom hogy folyna az orruk, vagy úgy érzem mintha megfáztak volna, mást nem adok.

Persze nálatok más, a nagy már ovis és gondolom több betegséget is elkap meg haza is visz.

Én még arra figyelek, hogy a fiam minden nap egyen gyümölcsöt (körte-banán-alma-mandarin-narancs nálunk a nyerő), na abban van a sok vitamin, nem a vitamin készítményekben.

2015. jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
D vitamin, ha orrfolyós C vitamin is.
2015. jan. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy 2,5 éves fiam van, csanás. Mióta közösségben van (2 éves kora óta)kapott már Immunotrofinát, Forever Kids-et, Béres cseppet. Egyik sem használt, most is 2 hete van itthon. Tegnap döntöttem el, hogy befejeztem. A Béres csepptől elkezdett hízni, pedig így sem kis gyerek, más hatása nem volt, úgyhogy elég volt. Kap c-vitamint és Cebion Multivitamint (ezt muszáj, mert nem hajlandó gyümölcsöt enni), de mást nem.
2015. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Pro-Kid

Ennél láttam némi eredményt, mással nem. De ez sem csodaszer.

2015. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5 évesem actival juniort kap minden nap és d vitamint kiegészítésképp. A 2 évesem Cebion cseppet és d vitamint.
2015. jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kedves 5. válaszoló!Az 5 évesednek mennyi d vitamint adsz?
2015. jan. 29. 14:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Rendszeresen csak C és D-vitamint kap (5,5 éves), kúraszerűen szoktam multit is adni, legutóbb Immuno Kidet kapott.
2015. jan. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem csak akkor kell vitamint adni a gyereknek, ha beteg.

Ez olyan, mint az étel, mindig szükség van rá.

Én C, D vitamint és omega3-at adok a lányomnak, 2 éves.

2015. jan. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És D vitamint mennyit adtok?Mert a kislányom ugyebár alapban kapja,de az 5 éves kisfiamnak mennyit adjak?
2015. jan. 30. 08:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Forever Kids-et kap a 2 èves fiam. Meg D vitamint.


(Most meg elkezdem adni neki az Esküvő kids halolajat is, ezt mondjuk nem immunerősítèskènt hanem az èrtèkes omega zsírsavak miatt.)


Mióta szedi a forever kids-et nem volt beteg, pedig előtte rengetegszer volt mert az iskolàs nagytesó mindig hazahozta a betegsèget.

2015. jan. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!