Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Frissiteni szeretném az 5...

Frissiteni szeretném az 5 éves lányom játékait? Ki mit ajánl egy ilyen koru gyermeknek? Milyen játékokvalo nek?

Figyelt kérdés
Kiszanálom a babajátékokat
2015. febr. 8. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
4,5 éves múlt a kislányom. Gyurma készlet (play doh), zsírkréta, baba babakocsival és kiegészítők, pénztárgép, autópálya. Ezek most a menők.
2015. febr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi az érdeklődése, illetve mi van, ami még használható.

Nekem fiam a nagyobb, de azért leírom, mit vettünk ebben az időben.

Ekkor tértünk át a Duploról a rendes legóra, a lányoknak ezt a fajtát ajánlják. [link]

Társasjáték: Nagy kedvenc a Kajacsata, a S'Match, a Monkey Business, és az összes lépegetős játék.

Ekkor vásároltunk először 100 db-os puzzle-t.

Gyurmából a teljes készletek: pizzakészító, konyhás, fagyis, stb.

2015. febr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem fiam van ennyi idős, de ami menő: puzzlek, legok, társasjátékok (Monopoly, Sudoku, ki nevet a végén típusúak), illetve ahogy előttem is írták, a gyurmakészletek.
2015. febr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz nekem fiaim vannak,de nálunk a társasok,legok,festés,gyurmázás a menő.Az oviba milyen játékokkal játszik?Esetleg konyha,babaház.
2015. febr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Geomag, legó, gyurma, festék, puzzle, memóriajátékok, társasjátékok.
2015. febr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem fiam van,de leírom,hogy nálunk mi megy

rengeteg társas,lego,geomag

amit most a leggyakrabban csinál,a rajzolás,így én most ezeket az eszközöket fejlesztettem.kapott zsírkrétákat,ceruzákat,filceket,egy csomó papírt

szerepjáték,beöltözés

2015. febr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm ment azöld pacsi
2015. febr. 10. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!