Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4-5-6 éves gyerekednek milyen...

4-5-6 éves gyerekednek milyen öblitőt használsz a ruháihoz?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmilyen öblítőt nem használunk. Természetes illóolajat csöpögtetünk a mosószerhez.
2015. febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Változó, de kedvencem az első és a harmadik illat.


[link]

2015. febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A békás FRosh bio, környezetbarát termékcsaládból nagyon szeretjük a levendulásat vagy a sima fehér mandulás illatú utántöltőt.


(a valamiért nagy ritkán nem kapnék, akkor malizia- abból is a levendulás, de csak végszükségben, illetve a DM-nek is van környezetbarát saját márkása, én azzal is elégedett vagyok)

2015. febr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mint amit a miénkhez, nem mosom külön a ruháit.
2015. febr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mikor milyet. Míg pici volt sensitive öblítőt használtam kb. Most egy ideje Aldis öblítőt használok. Együtt mosom a ruháit a miénkkel 3 hós kora óta.
2015. febr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon rég óta kék softlan-t használok, a mullerben lehet kapni. Imádom az illatát.
2015. febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, mint enyémhez, Lenor, Coccolino, semmi különös. De ők nem voltak érzékenyek.
2015. febr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 sandrachnologic ***** válasza:
Ecetet használunk es illoolajat vagy mosoparfumot.
2015. febr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sárga Lenor, együtt mosom a mienkkel már kábé 1 éves kora óta, de a kistesó ruháit már nem is kezdtem el külön mosni-ő most 9 hetes-semmi baja szerencsére nem érzékeny.
2015. febr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sárga Lenort születésük óta. Egyik gyerkőcöm se allergiás szerencsére.

A nagyon koszos ruhákat és a fehérneműket viszont külön mosom. Minden mást egybe a miénkkel.

2015. febr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!