Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tegyek be 3 éves kisfiam...

Tegyek be 3 éves kisfiam szobájába éjszakára vizet, hogy tudjon inni ha megszomjazik?

Figyelt kérdés
Mostanában szinte minden éjszaka felkel és kér inni, pedig nem volt erre rászoktatva. Érdekelne, hogy ti szoktatok-e berakni vizet a gyerkőcnek és ha igen, mibe (üveg, pohár, kulacs) és hova.
2015. febr. 11. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek 4 és 6 évesek, én a mai napig rakok be este.Pohárba szoktam az ágyuk mellé kis asztalra.Amúgyis nagy ivók, télen a fűtés miatt, nyáron a meleg miatt.3 évesen csőrösbe raktam vagy kulacsba a biztonság kedvéért.
2015. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A fiamnak van egy csőrös berakva. Azért csőrös, hogy félkómába nehogy magát, meg az ágyát locsolja miközben iszik. Én az ágya sarkába teszem, csukott szemmel képes érte nyúlni. :) A kulacs is jó megoldás, vagy estleg a sportkupakos flakon.

A fiam 4 éves múlt. Volt egy pár hónap,hogy egyáltalán nem ivott éjjel, most pár napja újra kéri.

Én is megszomjazom néha éjjel, nem hiszem, hogy szoktatás kérdése ez.

2015. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Ártan nemart, de még jobb lenne, ha azokot szüntetnéd meg. Ugyanis a szobában valószíüleg túl meleg van és emiatt túl száraz a levegö. Éjjel böven elég a 18-20 fok, emellett tegyél be több nagylevelü szobanövényt, azok ugyanis párásítanak.
2015. febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tehetsz persze, baja nem lesz tőle, de szerintem is az okát kellene inkább megtalálni az ivásnak. 2,5 éves múlt a fiam, soha nem iszik éjjel szerencsére, én sem, a férjem sem. Nincs túl meleg, illetve nem fáj véletlenül a torka? Csak mert nálunk ez az egyetlen eset, mikor kér inni és írod, hogy nálatok sem kért eddig.
2015. febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam is iszik éjjel 6 éves. Én is felébredek ha szomjas vagyok. Olyankor szól, és viszek be neki vizet.
2015. febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam még csak 2 éves, de minden éjjel iszik, cumisüvegbe rakok neki vizet az ágya mellé. 3 évesen én valamilyen csőrösbe vagy szívószálas itatóba raknék neki.
2015. febr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
persze,még én is iszok éjjel.
2015. febr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, most kicsit kivárok, mert valóban beteg volt és lehet emiatt van még, hogy inni kér, de egyébként ha felébredek én is sokszor szomjas vagyok, szóval arra is gondoltam, hogy ő is így lehet, majd meglátjuk és lehet kipróbáljuk a kulacsot, de az ágyába azért nem raknám be, nehogy kiöntse, a hőfok 19-20 szokott lenni, szóval nem hiszem, hogy melege van, egyébként is fázós és a páratartalom is rendben van, arra odafigyelünk
2015. febr. 11. 20:43
 9/10 anonim ***** válasza:

fiamnak van egy kemény csőrű csöpögésmentes itatópohara,2,5 decis.abból iszik egyedül ha szomjas.most 5,5 éves-

az ágyába teszem a sarokba,tudja,hogy hol a helye,megtalálja

nálunk nagyon meleg van,24-25 fok,de mivel panel,és nem szabályozható,ez van

a konyhában nyitva van az ablak,abból nyílik a két szoba,kis levegőt ad

2015. febr. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Anyukám elég régóta felnőtt már, de még most is vizesüveg van az ágya mellett. Miért ne ihatna, aki szomjas?
2015. febr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!