Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 hónapos. Nem akar pohárból...

22 hónapos. Nem akar pohárból inni. Milyen trükköt vethetek be hogy végre pohárból igyon?

Figyelt kérdés
Most szívószállal iszik meg Kubus üvegből. De megy bölcsibe és ott bizony pohár van. Már nem tudom mit tegyek. Próbáltuk, de picit mindig leissza magát és ezt nem szereti, hogy vizes lesz meg át kell öltözni. Ezért inkább nem iszik ha pohárból kiínálom neki a vizet. Próbáltam gyümölcslével (azt nagyon szereti) De így se kéri a poharat. Mit tegyek?
2014. aug. 19. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi levettük a csőrös pohár tetejét, és azzal kezdtünk el pohárból inni (de már jóval korábban, 15 hónaposan.) Annak vékony a fala, de ugye műanyag, nem vág, nem törik, és jól meg lehet fogni a fülei miatt. Utána már könnyen átszokott a rendes pohárra.
2014. aug. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nálunk ez nem megy, arra gondoltam majd a bölcsibe ha látja.... De jó lenne ha már itthon megszokná...
2014. aug. 19. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak. A 2 éves fiam hallani sem akart pohárról januárig. Akkor került bölcsibe. Eleinte rendes kétfülű poharat kapott, amire tettek neki csőrös tetőt. De a csordaszellem....

Gyönyörűen iszik azóta pohárból. Ne aggódj egy percet se!

2014. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 21 hónapos,szintén nem tud még pohárból inni.Neki szívószálas itatópohara van,abból már nagyon régóta megtanult inni,de a pohárból sehogy nem akarózik.Ő is szeptembertől megy bölcsibe,de nálunk,mivel még kisebb gyerkőcök is lesznek,nem követelmény,hogy tudjon a gyerek pohárból inni.Szülőin kihangsúlyozták,hogy lehet vinni bármilyen üveget,amiből a gyerek tud inni. :)
2014. aug. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!